Seçil Yıldırım kullanıcısının son içeriği

 1. Seçil Yıldırım

  Wella Koleston 3 Saniye Dip Boyası Kullananlar

  Wella Koleston 3 Saniye Dip Boyası, sprey şeklinde satışa sunulan ve özellikle saç dipleri için hazırlanmış bir saç boyası ürünüdür. Kullanım kolaylığı ile de dikkat çeken bu efsane ürün beyaz kapatıcı bir sprey olarak kullanılmaktadır. Her saç rengine uygun seçenekleri bulunmaktadır. Saçlarda...
 2. Seçil Yıldırım

  Sensodyne Diş Macunu Kullananlar

  Sensodyne, dünya genelinde adından sıkça söz ettiren, hassas dişleri sahip insanlar için diş macunu ve ağız bakım suyu üreten bir markadır. Türkiye'de birçok diş hekimi tarafından hastalarına tavsiye edilmektedir. Özel formülü sayesinde birçok diş problemine karşı etkili olduğu söylenilmektedir...
 3. Seçil Yıldırım

  Nature's Supreme Multivitamin for Women Kullananlar

  Eczacının tavsiyesi üzerine kullanmıştım. Kan tahlili yaptırdığımda birçok değerlerim düşük çıktığı için kullanmaya başlamıştım ve çok memnun kalmıştım. Yalnız en az 3-4 ay kullanılması gerektiğini bilmenizi isterim.
 4. Seçil Yıldırım

  İstanbul'da Burun Ameliyatı Yapan Devlet Hastaneleri

  Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesini araştırmanızı tavsiye ederim. Benimde kardeşim burada ameliyat oldu ve şükürler olsun hiç bir sorunu yok.
 5. Seçil Yıldırım

  İstanbul'da Dermatolog Tavsiyesi

  Cilt problemi yaşayıp da İstanbul'da Esra doktoru tanımayan yoktur. Hiç düşünmeksizin kendisine tedavi olabilirsiniz. Elinden geldiğince her konuda yardımcı da olmaktadır. Cilt sorunlarının yanı sıra kişisel sorunlarınıza da uzmanlık çerçevesi içerisinde yardımcı olmaktadır. :) Kendisini çok...
 6. Seçil Yıldırım

  ProWomen 30 Saşe Kullananlar

  Yengem hamilelik öncesi doktor tavsiyesi üzerine kullanmaya başlamıştı. İçimi güzel, gerçekten söylenildiği kadar etkili bir ürün. Fakat düzenli kullanılması gereken bir üründür. Bu ürünü kullanırken kesinlikle ilaç tüketimi yapılmamalıdır, yapılsa bile doktor kontrolü altında olmalıdır. Yengem...
 7. Seçil Yıldırım

  Breast Actives Göğüs Bakım Seti Kullananlar

  Geçen ay arkadaş tavsiyesi üzerine alıp kullanmaya başladım. Şuan herhangi bir faydasını gördüğüm söylenemez. Ama elimdeki ürünler bitince deneyimlerimi tekrardan sizlerle paylaşmak için sayfaya dönüş yapacağım. Umarım işe yarar da olumlu yönde görüşlerimi sizlerle paylaşırım. Büyük bir...
 8. Seçil Yıldırım

  Folixir Kirpik Bakım Serumu Kullananlar

  Kaş dökülme problemi olanlar ve kaşları geç uzayanlar kesinlikle kullansınlar. Ben 3 ay boyunca düzenli olarak kullandım ve çok faydasını gördüm. Ama göze temas ettirmeden kullanmaya özen gösterin. Eczanelerde artık rahatlıkla bulabileceğiniz bir serumdur.
 9. Seçil Yıldırım

  Xpecia Bayan Tablet Kullananlar

  Günlük alamadığımız vitamin ve mineralleri almamızı sağlıyor. Fiyat olarak uygun ama faydası gerçekten tartışılmaz. Saçlarım uzun bir süre dökülmeye başlamıştı doktor tavsiyesi üzerinde kullandım ve inanılmaz faydasını gördüm.
 10. Seçil Yıldırım

  Evde Aseton Yoksa Oje Nasıl Çıkarılır?

  Gratis'in kendi ürettiği aseton gerçekten oje çıkarmada çok yardımcınız olacak bir üründür. Fiyatı uygun ama oje çıkarma konusunda çok başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Ben geçen yıldan beri beğenerek kullanıyorum ve kullanmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. :)
 11. Seçil Yıldırım

  2x Osis Curl Honey Bukle Belirginleştirici Krem Kullananlar

  Genelde Kerastase markasının saç bakım (şekillendirici) ürünlerini kullanıyorum çok memnunum. Piyasada biraz pahalı olduğu için genelde birçok kişi denemekten geri kalıyor. Ama bence verilen rakamı sonuna kadar hak eden bir markadır. Dünya genelinde kendini ispatlamış bir marka olduğunu da...
 12. Seçil Yıldırım

  Flawless Yüz Epilasyon Aleti Kullananlar

  Daha önce kullanıp hiç memnun kalmadığım alettir. Söylenildiği kadar temizleme yapmıyor ve ince tüyleri hiç görmüyor bile. Braun epilasyon aleti kullanıyorum bu aletten daha güzel sonuçlar veriyor.
 13. Seçil Yıldırım

  FitolSen Kapsül Kullananlar

  Bende geçen yıl Zorlu Center AVM'ye giderken reklam tabelasında görüp araştırmıştım ama hiç kullanmayı düşünmedim. Kullanıcıları yorumları birçok sitede olumlu yönde ama ne kadar güvenilir bilmiyorum. :)
 14. Seçil Yıldırım

  Gano Fresh Diş Macunu Kullananlar

  Uzun süre kullanan biri olarak çok beğendiğimi söylemeliyim. Ağızda çok güzel bir tat bırakıyor ve gerçek anlamda diş minelerine zarar vermeden beyazlık sağlıyor. Ama düzenli kullanılması gerekiyor.
 15. Seçil Yıldırım

  Liquid Keratin Kullananlar

  Bende 3-4 aydır kullanıyorum inanılmaz derecede etkisini iyi yönden çok gördüm. Ama bakıma başlamadan önce kesinlikle saçlarınız temiz olmalı ve kesinlikle yağlı saçlara uygulanmamalıdır. Ben genelde bakıma gittiğim kuaförde yaptırıyorum işlemleri.