Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım?

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Katılım
3 Kas 2016
Mesajlar
382
Tepkime puanı
591
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.forumbudur.com
Zayıflamak için öncelikle yapılacak en büyük adım beyninizi kendinizi zayıflama konusunda psikolojik açıdan ikna etmekten geçmekte. Siz zayıflamaya karar verdiniz fakat beyin olarak buna hazır değil iseniz işiniz biraz daha zorlaşmaktadır. Açıklayacak olursak zayıflamak için ne yapmalıyım sorusuna en iyi cevap beyninizi zayıflama konusunda psikolojik ikna etme 2. olaraktan yediklerinize dikkat etmekten geçiyor.Zayıflamak istiyorum aç kalsam zayıflarmıyım?
Zayıflamak için aç kalmak kesinlikle yanlıştır. İnsan zayıflamak istiyorsa yemek mutlaka yemek zorundadır. Aç kalındığı zaman kemiklerde vücutta bitkin düşmektedir. Yapılacak olanlar istediğiniz yemeği yiyebilirsiniz tek dikkat edilecek nokta aksam 6 sonra ağır yemekler yememek yediğiniz yemeği akşam yarım saatlik yürüyüş koşuyla eritmek gerekmektedir.

Zayıflamak için hangi diyet uygulanmalıdır?
Zayıflamak için her hangi bir diyet uygulamaya gereksinim yoktur. Akşama doğru yediğinize dikkat edip akşam yapılan sporda yağ yakmanızı önleyeceği gibi sabah yapılan aç karnına sporda yağdan yakacağı için zayıflamaya zamanla başlanabilmektedir.

Zayıflamak için hangi bitkisel çaydan içilmelidir?
Zayıflamak için yeşil bitki çayından içilmelidir. Oldukça yararlı olup yağ yakımına katkıda bulunmaktadır. Bazı insanlar yeşil çayı acı tadı olduğu için içermemektedir. İçine küçük limon kesilip atıldığında bu sorun ortadan kalkacak limonda yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Bol bol su içilmelidir. Ekstradan maydanoz kürü uygulamasında yapılmaktadır. Maydanoz kürü uygulaması 2 3 tane maydanoz sapını cezveye katılır. Yaklaşık 10 dakika kaynatıldıktan sonra beklemeye bırakılır. Bardağa katılıp içilmelidir.

Bu uygulamayı yatmadan önce yaptığınızda sabaha kadar yağ yakımı olmaktadır.1 hafta bu kürü uygulayıp 4 5 gün ara verip tekrardan başlanması gerekmektedir. Mutlaka ara verilip tekrardan küre başlanmalıdır. Bu sayede siz uyurken mideniz yağ yakımı yapacaktır. Bir diğer uygulama ise 1 litrelik suyun içerisine yarım limonu kesip suyun içine atılmalı 1 saat bekledikten sonra suyu içilmeli. Bu limonlu suda midede yağ yakmaya yardımcı olmaktadır.
 

Benzer konular