Yüz Germe Estetiği

'Estetik Cerrahi' forumunda Hilal Bayraktar tarafından 25 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Hilal Bayraktar

  Hilal Bayraktar Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  202
  Alınan Beğeniler:
  91
  Ödül Puanları:
  28
  Yüz germe estetiği yüzünüzün daha genç görünmesi için tercih edebileceğiniz uygulamalardan biridir. Bu yöntem bir ameliyat olmakla beraber hastaya narkoz verilerek gerçekleştirilir. Yüz germe ameliyatı sonrasında gerekli önlemlerin alınması hem iyileşme sürecinizi hızlandıracak hem de ameliyatın sonuçlarının başarılı olma ihtimalini arttıracaktır.

  yuz-germe-estetigi.jpg

  Yüz Germe Nasıl Yapılır?
  Yüz germe operasyonu öncesinde hastanın gerekli tüm kontrolleri yapılır. İlk olarak estetik cerrah ile görüşen hastalar operasyon sonrasındaki beklentileri doktorlarına iletmelidirler. Bu şekilde operasyon sonucunda hastanın memnun kalacağı bir görüntü elde edilmiş olunur. Daha sonra hastaya gerekli kan tahlilleri uygulanır. Bu tahlilleri yapmaktaki amaç hastanın görünmeyen tüm sağlık sorunlarını ortaya çıkarmaktır. Olası bir sağlık sorunu durumunda doktorlar ameliyatın yapılmasını önermezler. Eğer herhangi bir problem yoksa ameliyat günü ve saati kararlaştırılır. Yüz germe ameliyatında özel cerrahi ipler kullanılarak yüz daha gergin bir görüntüye kavuşturulur.

  Operasyon Sonrasında Ne Yapmalı?
  Yüz germe operasyonu oldukça ciddi bir ameliyattır. Bu nedenle bu ameliyat sonrasında doktorun tavsiyelerini dinlemek ve uygulamak oldukça önemlidir. Ameliyat sonrasında önerilen gün sayısı kadar dinlenmek ve hareketten kaçınmak iyileşme sürecini hızlandıracaktır. Aynı zamanda doktorun verdiği ilaçları da kullanmak süreç içerisindeki ağrıların hissedilmesini azaltacaktır. Operasyon sonrasında yüze herhangi bir darbe gelmesinden de kaçınmak gerekmektedir.

  İyileşme Süresi
  Yüz germe operasyonu sonrasında iyileşme süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Yine de ameliyattan sonra ilk birkaç gün hastanede kalınması bazı durumlarda faydalı olunabilir. Ameliyat sonrasında ise ev ortamında dinlenmek iyileşme süresini oldukça kısaltacaktır. Doktorun önerilerini uygulamak da yüz germe sonrasında problemsiz bir iyileşme dönemi geçirmenize yardımcı olacaktır. Başarılı bir iyileşme dönemi yüzünüzdeki sonuçların daha iyi olmasına katkı sağlayacaktır. Bu tür bir ameliyat sonrasında yüz şeklinin gergin bir hale gelmesi birkaç haftayı bulabilir. Bu nedenle sonuçları gözlemlemek için beklemeniz gerekecektir.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş