Yıpranmış Saçlarım İçin Ürün Önerisi Alayım

'Saç Bakımı' forumunda Kübra Sarıkaya tarafından 24 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba kızlar,

Bugün sizlerle bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum. İki haftadır saçlarım görsel anlamda çok yıpranmış gibi görünüyor. Bu durum inanılmaz derecede canımı sıkmaktadır. Düzleştirici yapsam bile saçlarım inanılmaz derecede kırık ve yıpranmış görünüyor. Acaba böyle sorunla karşılaşan var mı? Eğer var ise hangi ürünleri kullanarak bu durumdan kurtuldu?

Lütfen bu konuda yardımcı olun. Çünkü önümüzdeki ay tatile çıkacağım ve doğal yöntemlerle bakım yapmak istiyorum. Şimdi kuaföre gitsem keratin yüklemesi yapacak ve saçlarım inanılmaz derecede deniz suyunda zarar görecek. Hem maddi hem manevi yine saçlarda zarar oluşacak.

Kızlar yıpranan saçlar için çözüm önerileriniz varsa lütfen yorum olarak paylaşın. Şimdiden yorum yazacak olanlara teşekkür ederim.

2. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Canım bence sen orjinal argan yağı alıp kullan derim. Benimde saçlarım inanılmaz uçlardan kırıktı ve ben Nashi argan yağı aldım güzel sonuçlar elde ettim. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ama etkisi güzeldir. Hem deniz ve havuz suyundan çıkınca da direk sür yumuşacık yapıyor.

Tatil dönüşü muhakkak keratin yüklemesi yaptır saçlarına yoksa dökülme başlar. Bir de saçlarını ılık suyla yıka ve güzel markaya ait şampuan kullan.

Ben kendi uyguladığım yöntemleri paylaştım. Umarım işini görür. Şimdiden iyi tatiller dilerim.

3. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Genelde yıpranan saçlara haftada 2 defa maske uygulamalısın. Bunun için forumda paylaşılan doğal maske kürlerini gözden geçirmeni tavsiye ederim. Güneş altında çok beklerim, denizden havuzdan çıkmam diyorsan bunun için de profesyonel kuaförlerde satılan deniz sonrası spreyler satılıyor onları kullanabilirsin.

Ben genelde tatile çıkmadan 2 ay önce bakımlarımı yaptırıyorum. Sende bundan sonraki tatil dönemlerinde bu yolda ilerle. Çünkü biz kadınlar böyle konularda şanssız olabiliyoruz. :)

Kendine çok iyi bak canım, tatilin güzel geçer İnşallah (Amin)

4. CharliBrown

CharliBrown Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Web sayfasının ürünlerini incelemelisin :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

5. Bahubali

Bahubali Forumbudur.Com Ziyaretçi

Benim saçlarıma Loreal markasının saç bakım ürünleri çok iyi geliyor. Dilerseniz Gratis mağazasından size uygun olan bakım ürününü satın alabilirsiniz.

6. Özlem Şimşek

Özlem Şimşek Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben market şampuanlarına güvenmediğim için uzun zamandır intense keratin organik şampuan kullanıyorum zaten içeriğinde keratin de var saçları çok iyi besliyor

7. Ayca

Ayca Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba.on gün kadar önce ilk kez gittiğim kuaför kızıl saçlarımı boyamayacağını söyleyerek açıcı kullandı ve kızıl rengi akıttı. Yapma desem de yooook zarar vermez dedi. Sonucu az çok tahmin etmişsinizdir. Saçlarım köküne kadar yandı ve oturdum ağladım. Neyse internetten yaptığım bir sürüüüü araştırmalar sonucunda (video da çok izledim) liguide keratinle tanıştım.moralim o kadar bozuktu ki önüme ne çıksa alacak gibiydim veeee dün ürünüm geldi uygulama yaptım. İnanılmaaaazdııı. Saçlarıma elim geçmezken ve lastik gibi sünerken liguide keratin ilk denemede başarılı oldu.gerçek kullanıcıyım.ve herkese tavsiye ederim. Saçlarımı kestirme korkusundan kurtuldum. (İnanın saçlarım berbat haldeydi ve işe giderken utanıyordum ve belik örüyordum )

Ekli dosyalar:

8. Betülll

Betülll Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım çok iyi olmuş adına çok sevindim. Umarım daha güzel sonuçlar elde edersin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş