Yeni Yılınız Kutlu Olsun (Hoşgeldin 2017)

'Tebrikler - Kutlamalar' forumunda Dabatay tarafından 31 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    92
    2017-yeni-yil-kutlamasi.jpg

Acısıyla tatlısıyla 2016 yılını geride bıraktık...

Tüm ziyaretçilerimizin, üyelerimizin ve onların kıymetli ailelerinin (2017) yeni yıllarını en içtenlikle kutlar, sağlık, esenlik, huzur, barış ve güven dolu bir yılı geride bırakmalarını dileriz.

FORUMBUDUR YÖNETİMİ

Qarizma, Prenses, Canan ve 1 kişi daha bunu beğendi.

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    @Dabatay, seninde yeni yılın kutlu, mutlu ve bol huzurlu olsun...

Böylesine güzel bir kutlama mesajı yayınladığın için kendi adıma çok teşekkür ederim.

Forumbudur ailesine de mutlu yıllar diliyorum...

Tüm arzularınızın gerçekleşmesi için 2017 yılı size ve bana bolca şans getirsin, İNŞALLAH! :thumbsup:

Prenses, Canan ve Dabatay bunu beğendi.

3. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Doğan Bey, sizin ve sevdiklerinizin de yeni yılı kutlu olsun. Umarım bu yıl aşk, para ve en önemlisi huzur konusunda bana güler. Çünkü geçen 2016 yılından hiç bir şey anlamadığım gibi onca sorunla mücadele ettim. Umarım aynı sıkıntıları yeni yılda yaşamam.

Bu arada bende Forum Budur ailesinin yeni yılını kutlar, herkese mutluluğu daim olan bir yıl dilerim. Çünkü her şeyin başı unutulmamalı ki mutluluktur!

Bu arada @Serkan bey, milli piyango çekilişinden ikramiye kazanamamış olmanıza üzüldüm ama hiç dert etmeyin aynı kaderi paylaşıyoruz. :haha: :unsure:

Prenses ve Dabatay bunu beğendi.

4. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    71
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel kutlamanız adına bende teşekkür ediyorum. Umarım her şey gönlümüzce olur, mutluluğun penceresini bu yılda aralamış oluruz.

Hayatımız avucumuz içinden akıp gidiyor. Bu yüzden her geçen dakikalarımızı, günlerimizi, aylarımızı ve yıllarımızı en iyi şekilde geçirmeye özen göstermeliyiz.

Herkesin 2017 yılını kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu yıllara çıkmanızı temenni ederim.

Dabatay bunu beğendi.

5. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Değerli Forum Sakinleri,

2017 yılının hayatınıza değer katmasını, sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmesini yürekten dilerim.

Kutlama için Forum Budur yönetimine tşk ederiz.

Bu arada arkadaşlar yeni yılda forumu büyütmek adına paylaşımlara da tam gaz devam edelim. Paylaştıkça, gelişime açık bir siteyi büyütmemiz çok zor olmaz.

Şahsen ben bu forum sitesini çok beğeniyorum, yeni yılda şanslı bir süreç geçirmesini diliyorum.

Prenses ve Dabatay bunu beğendi.

6. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Teşekkürler, size başarılar diliyorum.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş