Yeni Moderatörlerimiz Hayırlı Olsun!

'Duyurular' forumunda Dabatay tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    218
    Ödül Puanları:
    32
    Merhaba arkadaşlar,

Yönetim kadromuzun bugün itibariyle Moderatör olarak göreve atadığı arkadaşlarımız ve görevli oldukları (kategoriler) şu şekildedir;

Bakım & Güzellik / Teknoloji / Hayatın İçinden

@Efeertem - @Qarizma

Bakım & Güzellik / Sağlık / Yaşam / Hayatın İçinden

@Canan - @Gizem

Ekibimiz içine katılma adayı olan arkadaşlarımız @Nurten Aydın - @Damla Şiriner - @Banu Güven - @Gülay Keskin - @Sena - @Kübra Sarıkaya ve @Nazlıcan'a başarılar diliyorum.

Aramıza tekrardan hoş geldiniz arkadaşlar, hepinize hayırlı uğurlu olması dileğiyle.

Saygılarımla,
    Forumbudur.Com Yönetim

Damla Şiriner, Nazlıcan ve Canan bunu beğendi.
  2. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle bizi böylesine özel bir yetkiye layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Elimden geldiği sürece foruma her anlamda katkıda bulunacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Çünkü uzun süredir Forumbudur.Com ailesinin içinde yer almaktan mutluyum. Bu yüzden öncelikle forum yöntemine ve tüm arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Benimle aynı rütbeye yükselen diğer arkadaşlara da başarılar dilerim. Umarım forum sitemizi daha iyi yerlere getiririz.

Saygılarımla,
    İyi forumlar dilerim.

Damla Şiriner bunu beğendi.
  3. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese hayırlı olsun içinde de bana. :D İnanın böyle bir şeyi beklemiyordum ve şans eseri gelen bildirimle moderatör yetkisine sahip olduğumu gördüm. Demek bu forum sitesinde emekler gözardı edilmiyor. Gerçekten forum yönetim ekibine sonsuz teşekkürler. Ben uzun zamandır bu sitede yer alıyorum ve hiç bugüne kadar sıkıntım olmadı. Aksine sıkıntıları unutacak arkadaşlıklar kazandığım gibi bir de yetki sahibi oldum. :guzel:

Foruma bizi taze kan olarak kazandıran, bu seçimde emeği geçen ve böylesine güzel forum sitesini bize kazandıranlara selam olsun.

4. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Bence geç kalınmış bir atamaydı. Listede gördüğüm birçok kişiyi sürekli forumda aktif görüyorum. Bence yetkili kadrosuna çok güzel isimler kazandırmışsınız. Yalnız moderatörlerden tek isteğim yapılan yorumları sürekli gözden geçirmeleridir. Bazıları yorum yazmıyor resmen adam Türkçe katliamı yaratıyor. :)

Değerli arkadaşlarım moderatör yetkileriniz hayırlı olsun.

5. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Aday listesinde ismim geçiyor derken bir baktım profilime moderatör olmuşum. -_- Gerçekten bana büyük sürpriz olduğunu söyleyebilirim. Eminim ben gibi birçok arkadaş bu duruma düşmüştür.

Bende kendi adıma forum yönetimine yetkilendirme için teşekkür ederim. Umarım elime yüzüme bulaştırmadan bu işin üstesinden gelirim. :D İlk defa bir forumda moderatör olduğum için heyecanlıyım. Diğer ekip arkadaşlarıma da hayırlı olsun. :thumbsup:

6. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Çok sağolun arkadaşlar. Şuan tatilde olduğum için 1 hafta kadar foruma fazla giremeyeceğim. Ama arada bir gözüm üstünüzde olacak. :) Yönetim ekibine bizi ödüllendirdikleri için tşk ediyorum.

İnşallah en kısa sürede foruma geri dönüş yaparak kaldığım yerden devam edeceğim. Kendinize çok iyi bakmanız dileğiyle.

İyi günler dilerim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş