Yeni Moderatörlerimiz Hayırlı Olsun!

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Merhaba arkadaşlar,

Yönetim kadromuzun bugün itibariyle Moderatör olarak göreve atadığı arkadaşlarımız ve görevli oldukları (kategoriler) şu şekildedir;

Bakım & Güzellik / Teknoloji / Hayatın İçinden

@Efeertem - @Qarizma - @Alperen

Bakım & Güzellik / Sağlık / Yaşam / Hayatın İçinden

@Canan - @Gizem

Ekibimiz içine katılma adayı olan arkadaşlarımız @Nurten Aydın - @Damla Şiriner - @Banu Güven - @Gülay Keskin - @Sena - @Kübra Sarıkaya ve @Nazlıcan'a başarılar diliyorum.

Aramıza tekrardan hoş geldiniz arkadaşlar, hepinize hayırlı uğurlu olması dileğiyle.

Saygılarımla,
Forumbudur.Com Yönetim

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Öncelikle bizi böylesine özel bir yetkiye layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Elimden geldiği sürece foruma her anlamda katkıda bulunacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Çünkü uzun süredir Forumbudur.Com ailesinin içinde yer almaktan mutluyum. Bu yüzden öncelikle forum yöntemine ve tüm arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Benimle aynı rütbeye yükselen diğer arkadaşlara da başarılar dilerim. Umarım forum sitemizi daha iyi yerlere getiririz.

Saygılarımla,
İyi forumlar dilerim.

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Öncelikle herkese hayırlı olsun içinde de bana. :D İnanın böyle bir şeyi beklemiyordum ve şans eseri gelen bildirimle moderatör yetkisine sahip olduğumu gördüm. Demek bu forum sitesinde emekler gözardı edilmiyor. Gerçekten forum yönetim ekibine sonsuz teşekkürler. Ben uzun zamandır bu sitede yer alıyorum ve hiç bugüne kadar sıkıntım olmadı. Aksine sıkıntıları unutacak arkadaşlıklar kazandığım gibi bir de yetki sahibi oldum. :guzel:

Foruma bizi taze kan olarak kazandıran, bu seçimde emeği geçen ve böylesine güzel forum sitesini bize kazandıranlara selam olsun.

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Bence geç kalınmış bir atamaydı. Listede gördüğüm birçok kişiyi sürekli forumda aktif görüyorum. Bence yetkili kadrosuna çok güzel isimler kazandırmışsınız. Yalnız moderatörlerden tek isteğim yapılan yorumları sürekli gözden geçirmeleridir. Bazıları yorum yazmıyor resmen adam Türkçe katliamı yaratıyor. :)

Değerli arkadaşlarım moderatör yetkileriniz hayırlı olsun.

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Aday listesinde ismim geçiyor derken bir baktım profilime moderatör olmuşum. -_- Gerçekten bana büyük sürpriz olduğunu söyleyebilirim. Eminim ben gibi birçok arkadaş bu duruma düşmüştür.

Bende kendi adıma forum yönetimine yetkilendirme için teşekkür ederim. Umarım elime yüzüme bulaştırmadan bu işin üstesinden gelirim. :D İlk defa bir forumda moderatör olduğum için heyecanlıyım. Diğer ekip arkadaşlarıma da hayırlı olsun. :thumbsup:

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Çok sağolun arkadaşlar. Şuan tatilde olduğum için 1 hafta kadar foruma fazla giremeyeceğim. Ama arada bir gözüm üstünüzde olacak. :) Yönetim ekibine bizi ödüllendirdikleri için tşk ediyorum.

İnşallah en kısa sürede foruma geri dönüş yaparak kaldığım yerden devam edeceğim. Kendinize çok iyi bakmanız dileğiyle.

İyi günler dilerim.

Musa66

Forumbudur.Com
Üye
Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mehmet Alptekin

Forumbudur.Com
Üye
Hayırlı olsun arkadaşlara. Bence bir forumda yetkilendirilmek güzel bir iştir. Sonuçta insanların faydalandığı bir çatı altında emekler veriyorsunuz. Hepinize başarılar dilerim. Olur da alım olursa buralardayız. :)

guzellikister

Forumbudur.Com
Üye
Forumda konu açmak yasak mı ? Bozuk mu bu site yoksa bilerek mi kapatıldı? Bir türlü açamadım konu.

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Forumda konu açmak yasak mı ? Bozuk mu bu site yoksa bilerek mi kapatıldı? Bir türlü açamadım konu.
Merhaba @guzellikister,

Şuan sitemizde genel bir bakım çalışması yapılmaktadır. En kaliteli hizmet için arayüz ve altyapı değişikliliğine gittiğimiz için konu açma yetkisi şuanda tüm ziyaretçilerimizden alınmıştır. Lütfen bizi takipte kalın.

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
İnşallah ilerleyen zamanda bizler de bu listedeki yerimizi alırız. :) Bu siteyi çok beğeniyorum ve elimden geldiğince gelişimine yardımcı olacağım.