Xpecia (Bayan) Tablet Kullananlar

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Xpecia Bayan Tablet, bayanlar için özel üretilmiş takviye edici gıdadır. Genel anlamda bayanların en sık yaşadığı saç problemleri göz önünde bulundurularak üretilen Xpecia (Kadın) Tablet, içeriğindeki vitaminler sayesinde bayanların korkulu rüyası haline gelen saç problemleri ile savaşmaktadır. Saçların yanı sıra cilt ve tırnak sorunlarına karşı da etkilidir. Düzenli kullanım sonucunda yaşanılan saç problemlerini kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. İlk aydan sonra dökülen saçlı bölgede yeniden saç oluşumunu desteklediği de söylenmektedir.

Xpecia (Bayan) Tablet hakkında daha fazla bilgi için sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz...

Xpecia Bayan 60 Tablet'in İçindekiler:

• Serenoa Repens Ekstresi (Saw Palmetto-Cüce Palmiye) (Meyve)
• Ginkgo Biloba Ekstresi (Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)
• Vitamin B5 (Pantotenik Asit)
• Biotin
• Folik Asit
• Çinko, Demir
• L-Sistin
• Metiyonin
• Keratin
• İsoflavon

Xpecia Bayan 60 Tablet Özellikleri, Faydaları:

• Oral yoldan alınan bu tabletin saç köklerine inanılmaz derecede faydası vardır.
• Isıl işlem görmüş saçlarda meydana gelen dökülmeyi önler.
• Kırık ve cansız görünen saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.
• Saçın ihtiyaç duyduğu ve yapı taşı olan Keratin, Biotin ve Çinko vitaminlerinin ihtiyacını karşılar.
• Özellikle kansızlık ve demir eksiliği sonucu meydana gelen dökülmelere karşı büyük rol oynar.

Xpecia Bayan 60 Tablet Fiyatı:

Ürün fiyatı bazı firmaların satış politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Şuan piyasada bu tableti 65 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür.

Kullanımı: Takviye edici gıda ürünü olduğu için günlük iki tablet olarak kullanılması önerilmektedir. Düzenli olarak iki ay boyunca 2 tablet şeklinde sabah, akşam olarak kullanabilirsiniz. Etkisi görüldüğü vakit dozu azaltılabilir.

Genel Uyarılar:

• Tavsiye edilen günlük porsiyon değerini aşmayın.
• Normal beslenmenin yerine kullanılmaz.
• İlaç değildir.
• Herhangi bir saç derisinin hastalığının tedavisinde kullanılmaz.
• Kullanıcı yaş grubu: 11 yaş ve üzeri kişilerin kullanımına uygundur.
Bu tableti daha önceden kullanan biri olarak deneyimlerinizi sayfa altında bulunan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Banu Güven

Forumbudur.Com
Üye
Beğenerek kullandığım ve kullanmaya devam edeceğim harika bir gıda takviyesi üründür. İçeriğinde bulunan tüm vitaminler saçlarımızın günlük hayatta ihtiyaç duyduğu vitaminlerdir. Özellikle kadınların keratin azalması daha hızlı gerçekleşir. Bu yüzden ürünü düzenli olarak 2 ay boyunca kullanmanızı öneririm. Dermatoloji doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım bu tabletten çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Daha önceleri keratin yüklemesi yaparak saçın sağlığına kavuşmasını sağlardım. Fakat bu tablete başladıktan sonra ne saç bakımı yaptırıyorum ne de saç dökülme problemi yaşıyorum. Bence hiç düşünmeden bu tablete başlayıp sonuçlarını kendiniz görün.

Betül

Forumbudur.Com
Üye
Xpecia Bayan Tablet hakkında olumsuz yorum yapanlar ilk öncelikle oturup şunları iyice düşünsün.
  • Düzenli besleniyor muyum?
  • Saçlarımın ihtiyaç duyduğu doğal bakımı düzenli olarak yapıyor muyum?
  • Saçlarımı sürekli düzleştirip, fön işlemi yapıyor muyum?
  • Saç maskesini hiç uyguladım mı?
  • Saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri besinlerden almaya özen gösteriyor muyum?
Unutmayın; sizin kullandığınız Xpecia tablet gıda takviyesi olarak satılmaktadır. Günlük hayatta besinlerden alamadığınız Keratin, Biotin vb. vitaminleri oral yoldan almanızı sağlıyor. Yani kısacası bu ürün sizin saç sağlığınızı güçlendirmeye yardımcı oluyor. Bu yüzden bu tablete ilaç gözüyle bakmaktan vazgeçin. Bende düzenli olarak 4 ay kullandım ve çok memnun kaldım. Eğer yukarıda sorduğum sorulara cevabınız olumlu yönde ise o zaman Xpecia kullanmaya ihtiyaç duymazsınız. ;)

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Biz kadınların kullanması gereken en güzel ürünlerden biridir. Malum bir çoğumuz günlük hayatın verdiği stresle bir miktar saçımızı kaybedebiliyoruz. Fakat sağlıklı ve ihtiyaç duyulan vitaminleri alan saçlar, bir süre sonra eski görünümüne kavuşabilir. Bu yüzden biotin, keratin içeriğine sahip ürünlerden kullanmayı ihmal etmeyin. @Betül arkadaşımızın söylediği gibi öncelikle bu ürünü kötülemeden saçlarınız için ne yaptığınızı gözden geçirin. Şahsen ben bile sarı renkli saçlarım için ayda bir bakım yapıyorum. Normalde saçın ihtiyaç duyduğu vitaminleri 1 hafta arayla vermek gerekir.

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Yıllar önce kullanmıştım ve çok faydasını görmüştüm. Ne gibi faydalar? Diye soracak olanlar için şöyle sıralama yapabilirim;
  • Saçlarım ve tırnaklarım daha hızlı uzamaya başladı.
  • Saçımın kaybetmiş olduğu nemi gidererek daha parlak görünmesini sağladı.
  • İncelen ve dökülmeye hazır saçlarımı güçlendirdi.
  • Saçtaki aşırı kırılmalar minimuma düştü.
Aslında belkide bünyeme birçok faydası dokunmuştur. Yalnız benim gözlemlediklerim bu kadar diyebilirim. Bence bir saç tabletinden daha fazlasını yapıyor. Bu tableti kullandıktan sonra tırnaklarım artık eskisi gibi kırılmıyor. Bence de denemeye değer! :)

Jasemin ak

Forumbudur.Com
Üye
Arkadaslar keratin deneyin diger ıslemler zahmetlı bıraz ben keratın setı aldım. saclarım tamda istedigim gıbı oldu. ama kullanırken uzmanlardan yardım alın. hatta sıze lıquıd keratını onerebılırım cok guzel ılgılenıyorlar...:)

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Günlük alamadığımız vitamin ve mineralleri almamızı sağlıyor. Fiyat olarak uygun ama faydası gerçekten tartışılmaz. Saçlarım uzun bir süre dökülmeye başlamıştı doktor tavsiyesi üzerinde kullandım ve inanılmaz faydasını gördüm.

Suzan Demir

Forumbudur.Com
Moderatör
Son 3 aydır kullanıyorum ve gerçekten saçta dökülme azaldı ve artık tırnaklarım eskisi kadar kolay kırılmıyor. Eğer saçınız stresten dökülüyor ise bu ürünü kullanın iyi sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz. Perfectil tablet kullanan biri olarak söylüyorum. :)

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Mevsim geçişlerinde bende kullanıyorum ve çok memnunum. Ciddi anlamda dökülmeyi azalttı ve saçlarıma canlılık kazandırdı.

Selma

Forumbudur.Com
Üye
Biotin eksiği olduğu için doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. Şuan kullanalı 2 ay oldu ve inanılmaz derecede faydalarını hissettiriyor. Kesinlikle ihtiyaç durumunda gözü kapalı kullanacağınız takviye edici gıdadır.