XenForo'da Logo Değiştirme Nasıl Yapılır?

'XenForo' forumunda Serkan tarafından 21 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba değerli dostlar,

XenForo alt yapılı forum sitemin logosunu değiştirmek istiyorum. Yalnız logonun hangi bölümden değiştirileceğini ne yazık ki bulamadım. Lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

XenForo'da Logo Değiştirme Nasıl Yapılır?

XenForo'nun kendi default temasını kullanmaktayım. Lütfen biri bana bu konuda yardımcı olsun. Hem böylelikle ben gibi logo değişimi yapmayı bilmeyen arkadaşlarda açtığım bu konuda faydalanmış olurlar.

Şimdiden soruma cevap verecek dostlara teşekkür ederim.

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

2. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    325
    Ödül Puanları:
    62
    Merhaba @Serkan,

XenForo'nun Default temasına ait logoyu değiştirme işlemi aslında çok basittir. Yapman gereken tek şey FTP programını kullaranak kendi hazırlamış olduğun logoyu XenForo'nun standart logosunun üstüne kaydetmelisin. Bunu nasıl yaparım diye soracak olursan aşağıdaki adımları izleyebilirsin.

Logonun yükleneceği dizin yolu;
    Eğer logonun uzantısını ve bulunduğu dosya dizinini değiştirmek istiyorsan izleyeceğin yol şudur;
    Admin logosunu da değiştirmek istiyorsan bunun için de;
    dizinlerinde yer alan resimleri değiştirmelisin.

Konu hakkında takıldığın nokta olursa tarafıma PM göndererek yardım isteyebilirsin.

Saygılarımla,

İyi çalışmalar.

Tekin Yılmaz ve Serkan bunu beğendi.
  3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Hay senden Allah razı olsun hocam. Kaç gündür deli gibi logo değiştirmek için uğraşıyordum. WordPress konusunda bilgiye sahibim ama XenForo gerçek anlamda tüm yazılımlardan bağımsız diyebilirim.

Çok teşekkür ederim, kolay gelsin.

Dabatay bunu beğendi.
  4. Mehmet

Mehmet Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ederiz. XenForo konusundaki başarınızı Forumbudur.com sitenizin kalitesinden görebiliyoruz. Saygılar, Allah yolunuzu açık etsin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş