XenForo Logo Değişimi Nasıl Yapılır?

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

XenForo 2.1.X script lisans sahibiyim. Kurulum işlemlerini kısa süre önce yaptım ama sitenin logolarını nasıl değiştireceğimi bir türlü bulamadım. FTP üzerinden default tema içerisinde bulunan logoları değiştiriyorum ama sitenin sayfasını yenilediğim de bir türlü değişmiyor. Sitemin masaüstü ve mobil cihaz logolarını nasıl değiştirebilirim?

XenForo altyapısını yeni kullanacağım için açıkçası fazla bilgi sahibi değilim. İlerleyen zamanda kendimi XenForo'da geliştirmek istiyorum.

Şuan yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Merhaba @Bilal Tekdemir,

Sitenizin tüm logolarını admin paneli üzerinden değiştirmeniz mümkündür. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek siteye ait tüm logoların bağlantı yollarını değiştirebilirsiniz.

AdminCp > Görünüm ve Diller > Tema Özellikleri > Temel Seçenekler

Eğer FTP üzerinden logo değişimi yaptıysanız web tarayıcınızın önbelleğini temizlemeyi unutmayın. Aksi takdirde yüklenen logolar değişiklik göstermez.

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Hocam sen süpersin ya sayende kolay bir şekilde hallettim. Demek logoları her FTP yükledikten sonra önbellek temizlemek gerekiyor. Ben genelde bu yöntemi uygulamadığım için logolarım değişmiyordu. Teşekkür ederim. :)