XenForo Lisans Fiyatı Hakkında Yardım!

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni açacağım forum sitemde XenForo alt yapısını kullanmak ve lisans sahibi olmak istiyorum. Yalnız resmi internet sitesine girip baktığımda herhangi bir fiyatla karşılaşmadım. Rica etsem bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar aklıma takılan şu sorulara cevap verebilir mi?
  • XenForo lisans fiyatı nedir?
  • Lisansı satın alınca bir daha yıllık yada aylık ödeme yapıyor muyum?
  • Script için yapılan güncellemelerden faydalanabiliyor muyum?
  • Eklenti fiyatları pahalı mıdır?
Yukarıda paylaştığım 4 soruda bana cevaplama yapacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar,

Aklına takılan ve cevap aradığın sorulara şöyle sırasıyla cevaplama yapabilirim;
  • XenForo lisans fiyatı ömürlük $140 dolardır.
  • Lisansa yıllık yada aylık ödeme yapmıyorsun, $140 doları bir kereye mahsus ödüyorsun.
  • İlk lisansı satın aldığın günden itibaren 1 yıl içinde gelecek tüm alt yapı güncellemelerini ücretsiz alıyorsun. Fakat 1 yıl sonra $40 dolar ödeyerek 1 yıl daha güncelleme paketini uzatabilirsiniz.
  • XenForo kendi içinde bir çok özelliği barındırdığı için SEO eklentileri gibi şeylere ihtiyaç duymazsın. Bu yüzden eklenti kullanmasan bile XenForo kalitesi seni uçurur. :)
Elimden geldiğince aklındaki soruları cevaplamaya çalıştım. Umarım beklediğin cevapları tarafına aktarmışımdır. Şimdiden açacağın site ve lisansın hayırlı olsun. :thumbsup: