Windows 10 Giriş Şifresi Kaldırma %100 Çözüm

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Kas 2016
Mesajlar
55
Tepkime puanı
54
Konum
Eskişehir
Microsft'un son çıkarmış olduğu işletim sistemi Windows 10 ile kullanıcılar zorunlu olarak veri güvenliği korumak için şifre oluşturması gerekiyor. Elbette bu özellik bilgisayarınızın başkaları tarafından kullanılmasını engellemek için çok güzel bir özellik, ancak ev kullanıcılarının ortak kullanımı için gereksiz diyebilirim.

İnternette uzun zamandır Windows 10 işletim sistemi açılışında istenilen şifreyi kaldırmak için deli gibi araştırmalarda bulunuyordum. Yaptığım onca araştırma sonrası hiç bir şekilde açılış şifresini kaldıramamıştım. Bugün tekrardan bu konu hakkında araştırma yaparken çok başarılı bir video ile karşılaştım. Yazı devamında paylaşacağım videolu anlatımdaki adımları takip ederek bilgisayar açılışında istenilen şifreyi kaldırabilirsiniz.

Windows 10 Açılış Şifresini Kaldırma:

 

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
9 Ocak 2017
Mesajlar
124
Tepkime puanı
57
Konum
Samsun
Bende anlattığınız yöntemler doğrultusunda şifre ekranını kaldırdım. :D Gerçekten bazı zamanlar şifreyi girmeye üşeniyordum desem yeridir. :ROFLMAO: Teşekkürler...
 

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
9 Kas 2016
Mesajlar
40
Tepkime puanı
39
Konum
Ankara
Sonunda şu lanet açılış şifresi ekranından kurtuldum. Hadi kendimi geçtim annem, babam, kardeşim laptop'u kullanmak istediklerinde şifre için sürekli arıyorlardı. :D Hocam beni büyük bir sıkıntıdan kurtardın, Allah razı olsun.
 

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
30 Ocak 2017
Mesajlar
40
Tepkime puanı
44
Bilgisayara format attırdıktan sonra bende sürekli şifre girmek zorunda kalıyordum. Vallahi harika bir paylaşımda bulunmuşsunuz, emeğinize sağlık. (y)
 

Benzer konular