White Glo Aktif Kömür İçeren Beyazlatıcı Diş Macunu Kullananlar

'Diş Güzelliği' forumunda Betül tarafından 23 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Betül

Betül Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün Türkiye genelinde hizmet veren Gratis kozmetik mağazalarında %40 %50 aralığında indirimli ürün satışları yapılıyordu. Bende bir kaç ihtiyaç duyduğum ürünü aldım. Fakat uzun aradan sonra ilk defa diş macunumun markasını değiştirme kararını da bugün almış bulunmaktayım. :) Bunun üzerine "White Glo Aktif Kömür İçeren Beyazlatıcı Diş Macunu" ürününü kullanmaya karar verdim. Çünkü piyasaya yeni çıkmış bu ürüne çok düşük fiyata sahip oldum. Yalnız daha önceden bu ürünü kullanmadığım için kaliteli mi değil mi diye kara kara düşünüyorum.

Eğer bu ürün markası hakkında deneyim sahibi olan arkadaşlar var ise yorum bırakmalarını rica ediyorum. Konu altına bırakacağınız yorumlar doğrultusunda satın almış olduğum bu ürünü kullanmaya başlayacağım...

White Glo Aktif Kömür İçeren Beyazlatıcı Diş Macunu Görseli

white-glo-dis-macunu.jpg

Yaptığım araştırmalara göre bu diş macununun yararları sırasıyla şöyledir;
    • Dişlere yer etmiş inatçı lekeleri ve renk farklılıklarını ortadan kaldırmak için formüle edilmiştir.
    • İçerisindeki bulunan yüksek oranda absorban özelliğindeki aktif kömür, diş yüzeyinde oluşmuş lekelerin giderilmesine yardımcı olurken dişi kısa sürede 3 ton daha beyaz hale getiriyor.
    • Kötü kokan nefesi kontrolü altına alır.
    • Diş hekimlerince geliştirilen White Glo diş macunu günlük kullanıma uygundur.
    • Diş minesine zarar vermez, çürüklere karşı kalkandır.
    Ürün hakkında bu söylenilenler ne kadar doğru bilmiyorum. Lütfen deneyim sahibi arkadaşlar bu yazmış olduklarımı teyit ederse sevinirim. Eminim ben gibi bu ürün hakkında yazılacak yorumları bekleyen binlerce kişi var. :)

2. Sezen Akça

Sezen Akça Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bugün sabah kullanmaya başladım ve etkili bir şeye benziyor. Diğer diş macunlarından çok farklı bir kıvama sahip diyebilirim. Bence denemeye değer, çünkü piyasada yüzlerce diş macunu markası bulunuyor. Bana göre bu markanın macunları diğer markalardan kat kat iyidir. Çünkü formülünü dünyaca ünlü diş hekimi geliştiriyor. Zamanında siz gibi araştırmasını yaparak almıştım.

3. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü biraz araştırayım dedim fiyatı pahalı geldi. 35 TL gibi bir ücrete satılan bu macun bırakında güzel olsun. :D Adamlar kaç ml ürüne 35 TL fiyat koymuşsa kesin bir faydası olur. Ama bu konuyu okuduktan sonra baya ilgimi çektiğini söylemeliyim.

4. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Bende bu diş macunundan kullanıyorum ve çok memnun kaldım. İlk fırçalamada bile derinlemesine temizlik yapıyor. Dişlerimi ilk fırçalama da bile daha parlak gördüm. Ben Sachane sitesinden sipariş vermiştim ama oradan pahalıya geldi. Eğer kısa bir araştırma yaparsanız indirimli bulabilirsiniz. Ama denemenizi bende tavsiye ediyorum. Deneyimlerinizi sizde yorum olarak paylaşın bakalım bir tek bende mi bu etkileri yaratıyor. :)

5. Gülten Alaş

Gülten Alaş Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürün hakkında yorum olarak iyi şeyler yazılmış. Fakat günümüzde reklam yaparak insanları kandıran binlerce marka piyasada dolanıyor. Ama White Glo markası yurt dışında en çok satışı yapılan diş macun markasıdır. Yorumlar sizin aklınızı karıştırmasın diye bu mesajı veriyorum. Bu siyah diş macunlarının yanında dişleriniz için ağız çalkalama suyu almanızı da tavsiye ederim. :)

6. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Ben 3 haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Dişlerin anından beyazladığını görebiliyorsunuz. Yalnız bu macunun yanında ağız suyu kullanıyorum. Sigaram, alkolüm yoktur ama yine de dişlerin ultra beyaz olsun diye uğraşıyorum. :D Son kullandığım macun White GLO olduğu için yorum bırakmadan geçmedim. :)

7. Fatma5858

Fatma5858 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü kullanıyorum, gerçekten güzel.
    Yanındaki diş fırçası çok yumuşak kıl yönleri çok iyi ayarlanmış.
    Fiyat ürüne göre çok pahalı, daha iyi markalar var bence.

8. BUrcu

BUrcu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben de kullanıyorum ve etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. İnanılmaz beyazlatıyor. Ben çok çay ve sigara tükettiğim için sıkıntı yaşıyordum. Artık rahat rahat gülüyorum.

9. Alper gl

Alper gl Forumbudur.Com Ziyaretçi

Son 3 aydır düzenli kullanmama rağmen dişlerim de herhangi bir ekstra beyazlık durumu söz konusu değildir. Bence tamamen para tuzağı diyebilirim.

10. Almina

Almina Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende Bakırköy'deki Gratis mağazasından indirimde alıp kullandım ve çok memnun kaldım diyemem. Çünkü neredeyse diğer diş macunları gibi ekstra bir artısını göremedim. En sağlıklı yöntem 3 ayda bir dişleri temizletmek. Diş macunları sadece geçicisi temizlik sağlıyor.

11. Asli

Asli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü kullanır kullanmaz etkisini gördüm ve şuan vazgeçilmezim oldu kesinlikle tavsiye ediyorum.

12. İbrahim ÖZER

İbrahim ÖZER Forumbudur.Com Ziyaretçi

BURADA ÜRÜNE OLUMLU YORUM YAZANLAR ÜRÜN SATICISI MI? SÖYLEDİĞİNİZ HERŞEY YALAN. BOŞA PARA VERMEYİN..

13. Perihan

Perihan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Anlaşılan siz daha iyisini biliyorsunuz söyleyinde onu kullanalım. :) Geçip burada çok bilmiş gibi insanların düşüncelerine saygısızlık yapmayın. Bende kullandım ve piyasadaki Colgate, Signal, İpana gibi markaların macunundan daha iyi diyebilirim.

14. Mkmk

Mkmk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende kullanıyorum diş etlerimi hep kızarttı iyi olduğunu düşünmüyorum tavsiye de etmiyorum tabi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş