Weider 100% Whey 2270 Gr (USA) Kullanıcı Yorumları

'Vücut Geliştirme' forumunda Bodybuilding tarafından 31 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Bodybuilding

Bodybuilding Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar Merhaba,

Bu konu başlığı altında 'Weider 100% Whey 2270 Gr' protein tozu ürününü sizlere tanıtmaya çalışacağım. Fakat sizden ricam daha önceden bu ürünü kullanmış olan arkadaşlar lütfen konu altına yorumlarını bıraksınlar. Böylece ürünle yeni tanışmış olan arkadaşlar kullanıcı yorumları doğrultusunda bilgilenmiş olacaktır.

weider-100-whey-2270-gr-usa.jpg

Weider 100% Whey Protein Özellikleri
    • Marka: Weider
    • Servis Sayısı: 65
    • Servis Miktarı: 35 Gram (2 dolu yemek kaşığı)
    • Servis Başı Fiyat: 4,91 TL
    Weider 100% Whey 2270 Gr Protein Tozu Hakkında Detaylı Açıklama

Ultra filtrasyon yöntemi kullanılarak doğallığı bozulmadan elde edilmiş, GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermeyen whey proteini ürünü olarak piyasadaki yerini almıştır.

Weider 100% Whey'in biyolojik değeri ise 104'tür. Biyolojik değer (BV), protein bileşenlerinin vücut tarafından ne kadarının kullanılabileceğini gösteren değerdir.

Weider 100% Whey, whey proteini konsantresi (%80) ve whey proteini izolatı (%8) karışımını içeriyor.

Weider 100% Whey Protein'in dikkat çeken özellikleri ise sırasıyla şöyledir:

- Her porsiyonda 25 gram whey protein
    - Her porsiyonda 5 gram BCAA
    - 104 BV sayesinde maksimum biyoyararlanım

Ürün Menşei: Amerika Birleşik Devletleri

Not: Bu ürünün piyasada şuan sadece çikolata (duble) aromalısı bulunmaktadır.

Ürün hakkındaki tecrübelerinizi yazılı olarak yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Arnold bunu beğendi.
  2. Arnold

Arnold Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Bu ürünü daha önceden kullanmışlığım var! Sporu son 4 aydır bıraktığım için kullanmıyordum ama bir kaç güne sağlara geri döndüğümde kesinlikle Weider kullanımına devam edeceğim.

Bazıları fiyatı pahalı diye almaktan kaçınıyor, ancak unutulmamalı ki kısa sürede hedeflerinize ulaşmanızda en büyük destekçiniz bu ürün olacaktır. :thumbsup:

Bundan bir kaç yıl önce farklı markalarda kullandım, fakat ben Weider'ı bu piyasada tek geçerim. Saygılarımla...

Qarizma ve Bodybuilding bunu beğendi.
  3. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Bende spor yaparken bu markayı 3 ay boyunca kullandım. Gerçekten salondaki herkesin gözde markasıdır, hiç düşünmeden alıp kullanın. Ama bu tozların yerine doğal beslenmek en doğrusudur.

Eğer kısa yoldan protein ihtiyacımı karşılayacağım diyorsanız o zaman Weider derim gerisi yalan! Piyasaya çıkarmış olduğu bu yeni ürünü kısa bir araştırdım ve yorumlar çok güzel, eğer spora tekrar başlarsam kullanmayı çok isterim. Herkese güzel vücutlu günler dilerim. :guzel:

Qarizma ve Bodybuilding bunu beğendi.
  4. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Yorumlardan yola çıkarak bende bu protein tozunun siparişini verdim. Umarım pişman olacağım bir tecrübe olmaz benim için... Çünkü daha öncesinde kullandığım 2 markanın protein tozundan inanılmaz pişmanlık yaşamıştım.

Bu arada çikolata aroması yoğun olduğu için biraz gözüm korktu açıkçası... Biliyorsunuz ki bir süreden sonra çikolata aroması insanı baymaya başlıyor. :)

Neyse fazla söze gerek yok! Kullanıp göreceğim ve tecrübelerimi kullanım sonrası burada paylaşacağım. Herkese sağlıklı sporlar diliyorum.

Bodybuilding bunu beğendi.
  5. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Proteini kullanalı 3,5 - 4 ay oldu ve ben çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Yüksek BCAA oranı sayesinde kas yıkımını engelledi ve kısa sürede kaslanma ma yardımcı oldu. Weider bu ürünü piyasaya çıkararak insanlığa yardımcı olmuştur. :)

Eğer protein tozu önerisi istiyorsanız bunu kesinlikle kullanın. Kullandıktan sonra benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş