Urtekram Organik Bebek Şampuanı Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Dilek tarafından 30 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Urtekram Organik Bebek Şampuanı, Organic sertifikaya sahip bebek saç bakım ürünüdür. Bitkisel içeriğe sahip olan bu şampuan sayesinde bebeklerinizi güvenle yıkayabilirsiniz.

Üretim yeri Danimarka olan Urtekram Organik Bebek Şampuanı, bebeğin gözünü yakmaz ve kokular içermez. Eğer bebeğiniz için organik şampuan arayışı içerisindeyseniz bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim.
    Şampuanın Fiyatı:
    250 ml şişelerde bulunan şampuanı 37,90 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Şampuan İçeriği:
    • Aloe Vera
    • Sitrik Asit
    • Gliserin
    • Tuz
    • Sebze Yağları
    Urtekram Organik Bebek Şampuanı Özellikleri & Faydaları:
    • İlk öncelikle ürünün Ecocert Organik sertifikasına sahip olduğunu bilmenizi isterim.
    • Bebeği rahatsız edecek parfüm kokusu içermez.
    • Bebeğin tüm vücudu için kullanılabilir.
    • Özel formülü sayesinde bebeğinizin gözünü yakmaz.
    • Şampuan klinik ortamda test edilmiştir, hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır.
    • Alerjen maddeler içermediği Danimarka Astım Alerji birliği tarafından onaylanmıştır.
    Şampuan Kullanımı:
    Normal bebek şampuanı uygulaması ile yıkama işlemini yapabilirsiniz.

2. Ceylan A.

Ceylan A. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bebeğim için beğenerek kullandığım bir markadır. Kesinlikle bebeğinizin sağlığı için organik şampuan, kıyafet ve besinler temin edin. Gelecekteki çocuğunuzun sağlığını düşünerek alışveriş yapın. Her önüne gelen mamayı, şampuanı kullanarak bebeğinize kötülük etmiş olursunuz. Ben doktor tavsiyesi üzerine bu markanın ürünlerini kullanmaya başlamıştım ve 2 aydır düzenli olarak bebeğimi bu ürünle yıkıyorum. Tavsiye ederim.

Bu Sayfayı Paylaş