Ufak Bir Önerim

'Şikayet ve Öneriler' forumunda Alperen tarafından 22 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Forumda tespit ettiğim bir eksiklik var. Ve gerekli bir şey olduğunu düşünüyorum. Konuyu kimlerin okuduğunu anlık olarak gösteren bir eklenti. Foruma eklenirse daha güzel olacağını düşünüyorum. Hemen görsellere geçelim;

Konumlandığı kısım şuranın bir altı:

Örnek görünüm:

Son düzenleme: 22 Şubat 2018

2. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    555
    Ödül Puanları:
    92
    Merhaba @Alperen bey,

Öneriniz için öncelikle teşekkür ederiz. Forum sitemizin alt yapısı tamamen değişeceği için şuan farklı çalışmalar sürdürmekteyiz. Görsel anlamda forum sitemiz belki aynı kalabilir, ama birçok özelliği üyelerimize sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Kısa bir süre sonra yeni özelliklerimizle karşınızda olacağız. Söylemiş olduğunuz eklentiyi script güncellemesinden sonra aktif edebiliriz.

Saygılarımızla, iyi forumlar dilerim.

Alperen bunu beğendi.

3. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Tamamdır da benim gözüme çarpan bir şey oldu. Konu başlığını ''Ufak bir önerim'' şeklinde yazmıştım ''Ufak Bir Önerim'' olmuş. Yine konu içeriğinde de değişen yazılar olmuş. Bunları sen mi yapıyosun üstad?

4. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    555
    Ödül Puanları:
    92
    Merhaba @Alperen

Forum sitemizi çöplüğe çevirmemek için ben dahil diğer moderatör arkadaşlar, yanlış açılan başlıkları ve içerikleri düzenleyerek yayınlamaktayız. Bu düzeltmeler tamamen kaliteli bir forum sitesi oluşturmak içindir. Anlayışınız adına teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Alperen ve Sena bunu beğendi.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş