Ücretsiz YouTube Premium Alma

Ahmet

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

YouTube sitesinde Premium üyelik almak istiyorum. Öğrenci olduğum için ödemeye yapmadan bu üyeliğe sahip olmak istiyorum. Günümüzde birçok kişi ücretsiz bir şekilde YouTube Premium üyelik kullanıyor. Fakat nasıl yapıldığını bilmediğim için sizlerden öğrenmek istedim. Bilgi sahibi arkadaşların bu konuda yardımcı olmasını rica ediyorum.

İstediğim tek şey YouTube ve YouTube Music uygulamalarını arka planda dinlemek. Film izlerken veya müzik dinlerken gelen reklamlardan da inanılmaz derecede sıkıldım.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

TeknoCan

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Ahmet,

Öncelikle YouTube sitesinde Premium üyelik sahibi olmak için sanal kart sahibi olman gerekiyor. Üyeliği sanal kart üzerinden oluşturarak 3 ay boyunca YouTube'un tüm ücretli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun farklı bir yolu olmadığı için en iyi yöntem sizin için bu sayılır.

İlerleyen zamanlarda bu hizmete yasak koyarlar mı bilmiyorum ama hatırlarsanız Netflix şirketi de bir ara sanal kart üzerinden deneme paketi sunuyordu. Bizim Türkler akın akın beleş yöntem için siteye saldırınca adamlar üyelik sistemini iptal etmişti. Umarım YouTube için bu durum böyle olmaz. :)