TurkNet Müşteri Şikayetleri

'TurkNet' forumunda Ahmet Dursun tarafından 1 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Ahmet Dursun

Ahmet Dursun Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TurkNet, 1996 yılından bu yana aralıksız tüm yeni teknolojileri ve kendine has geliştirmiş olduğu yöntemleri uygulamaya koyarak, ülkemizde internet hizmeti sağlayan köklü ve yenilikçi iletişim şirketidir. Türkiye'de ses ve veri aktarım hizmeti sağlayan firmaların başında gelmektedir. Günümüzde birçok firma gibi TurkNet'te alt yapı olarak gücünü Türk Telekom'dan almaktadır. Son zamanlarda gücüne güç katmak için ulusal ve uluslararası bağlantı kanalı oluşturmak adına fiber altyapısını geliştirmeyi sürdüren tek firmadır. ADSL hizmetini santralden itibaren kontrol altına alan tek kurum olduğunu bilmenizi de isterim.

TurkNet ayrıcalığına sahip olarak internet hizmeti aldığınızda sahip olacağınız dört önemli avantaj ise sırasıyla şöyledir;

• İnternet ve ses hizmetlerini tek faturada alma kolaylığı
    • Kendi altyapısı ile hızlı, kesintisiz ve kaliteli hizmet
    • Memnun edici müşteri deneyimi
    • Ezber bozan uygulamalar ve avantajlar

Peki, TurNet gibi başarıyı yakalamış bir şirketin hizmet kalitesinden ne derece memnunsunuz?

2. LoVe

LoVe Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Uzun zamandır Türk Telekom'un hizmetlerinden kurtulup TurkNet müşteri olarak yalın internet hizmeti almaktayım. Son 1 yıldır hiç bir sıkıntımın olmadığını, aksine çok memnun kaldığımızı söylemeliyim. Daha önceleri Türk Telekom'un alt yapınız yüksek hızı desteklemiyor dedikleri noktaya TurkNet firması VDSL desteğini sunmaya başladı. Kısacası bence hiç düşünmeden TurkNet'in hizmetlerinden faydalanmaya koyulabilirsiniz. Bazen hattınızda kopmalar meydana gelebilir, bu durum tamamen Türk Telekom alt yapısından kaynaklanmaktadır. TurkNet'in bence en büyük eksiği sesli yanıt sistemine geçmeleri olmuş. Onun dışında her şey normal seyrinde ilerliyor. Teşekkürler TürkNET :inlove:

3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Bence kimse kimseyi kandırmasın... Çok uzun yıllar Türk Telekom müşterisiydim ve sürekli internetimde kopmalar yaşandığı halde sorunlarımı çözümleyecek kimseye ulaşamıyordum. Arkadaş tavsiyesi üzerine TürkNet kullanıcısı olmaya karar verdim. Son 2 aydır internetimde ne kopma ne de yavaşlama söz konusu değildir. Yalnız abonelik taşıma işlemi biraz uzun sürmüştü, onun dışında aktivasyon tamamlandıktan sonra çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Türk Telekom’dan daha iyi alt yapıya sahip olduklarına inanabilirsiniz. Bana vaadetmiş oldukları 35 Mbps hızı kullanıyorum. TTNET sizin alt yapınız Vdsl desteklemiyor dese de TürkNet Vdsl hizmetini bana ulaştırmıştır. Artık AKN derdim yok, internetin yavaşlamıyor, kopmalar olmuyor, daha ne olsun? Bence hiç düşünmeden TürkNet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

4. ReiS

ReiS Forumbudur.Com Ziyaretçi

TurkNet bana göre insanlık için çalışmalar yapan ve ülke ekonomisini düşünerek AKN derdinden insanları kurtaran bir firmadır. Türk Telekom gibi insanı iliğine kadar emmiyorlar. Sınırsız internet, yavaşlamayan internet hızı ve daha fazlası için TurkNet kullanıyorum. Binada 3 aile TurkNet kullanıyoruz ve bugüne kadar 2-3 defa kopma dışında sorunumuz olmadı. Sevgiler TurkNet...

5. Baran Eroğlu

Baran Eroğlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Turkcell Superonline kullanıcısı olarak TurkNet'in insanlar için piyasaya çıkardığı kampanyaları yakından takip ediyorum. Günümüzde hiç bir TurkNet müşterisi AKN sorunu yaşamıyor. Benim taahhüdüm olmasa yemin ederim en kısa sürede TurkNet'e geçerdim. İşte ne yazık ki taahhüdümün bitmesine 2 ay var. Eğer o zamana kadar kampanyaları devam ederse direk geçiş yapacağım.

6. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Bizim şirkette geçen yıl Türk Telekom TTNET kullanıyordu. Fakat bilgi işlemin tavsiyesi üzerine şirketimiz son 5 aydır TurkNet firmasının hizmetlerinden faydalanıyor. İnternet hız kalitesi kesinlikle eskiye nazaran daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Fakat ben evimde UyduNet kullandığım için UyduNet firmasını tek geçerim. :)

7. Yozgatlı

Yozgatlı Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kaç gündür aradığımda müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Rica etsem TurkNet destek ekibi tarafıma ulaşabilir mi? İnternet hız değerlerim çok düşük ve inanılmaz derece sayfalar yavaş açılıyor. Lütfen birisi benimle iletişime geçsin. Çıldırmadan şu sorunu çözmenizi istiyorum.

8. Ali Metin

Ali Metin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Müşteri Hizmetleri bence telefona bakan personellerine az eğitim versin. Ben abone olduğum numaranın dışında başka telefondan müşteri hizmetlerine ulaştım, destek ekibinden biriyle görüşmek istiyorum dedim bana sizi ana menüye yönlendiriyorum 3 tuşuna basın dedi telefonu dinlemeden yüzüme kapattı. Bence yetkililer bu konuya özen göstermeli ve müşteri temsilcileri ile detaylı bir eğitim sürecine girmelidir. Bu devirde telefonu yüze kapatmak nedir? Bence TürkNet kampanyaların yanı sıra müşteri hizmetlerine de çeki düzen verirse tadından geçilmez. ;)

9. Oğuzhan Dalgıç

Oğuzhan Dalgıç Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bana söyledikleri 35 mbps hızı evime ulaştırdıkları için TurkNet ekibine teşekkür ederim. Türk Telekom yerine Türkiye'nin santral yöneticisi keşke TürkNet olsa... 10 yıldır Türk Telekomun evime 8 mbps hızdan fazlası gelmez dedikleri yere TürkNet 35 mbps hız göndermeyi başarmıştır. Üstelik her yöne ev telefonu 1000 dakika hediye + AKN derdim yok! Bence hiç düşünmeden TurkNet kalitesiyle buluşabilirsiniz. Zaten firma size sözleşme falan imzalatmıyor. İstediğiniz zaman aboneliği iptal ettirebiliyorsunuz. Adamlar kedinlerine güveniyor. :)

10. Dersimli

Dersimli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arada bir bağlantım kopuyor onun dışında sıkıntım yok. Ve bana göre iss olarak TurkNet tercihiniz olsun. Turk Telekom hizmet anlayışı bakımından çok zayıf kalıyor.

11. Odie

Odie Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    TurkTelekom dan internet alırken birnevi kandırılarak aldım. Bir an önce sözleşmenin bitmesini ve TurkNet 'e geçmeyi bekliyorum.. Fatura, AKN vb. özellikleri fazlasıyla ilgimi çekiyor. En baştaki kandırılmamdan dolayı şikayette bulunup sözleşmemin fesihini isteyebilirmiyim diye düşünüyorum bir kaç gündür. Ama uğraşamayacam bu insanlarla az bir süre kaldı diye bekliyorum bir umutla..

12. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Kaç zamandır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntısını çekmedim. Tek eksiği bazen hat kopmaları ve uzun işlem sürmesi oluyor. Bir de yetkililer sesimizi duysun da müşteri temsilcisi hizmetini geri getirsin. Onun dışında Türkiye'nin en kaliteli ISS şirketi TurkNet diyebilirim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş