Tüm Cilt Tipleri İçin Dermoskin BB Krem

'Makyaj' forumunda Hilal Bayraktar tarafından 24 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

 1. Hilal Bayraktar

  Hilal Bayraktar Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  204
  Alınan Beğeniler:
  90
  Ödül Puanları:
  28
  Dermoskin BB Krem 5'i Bir Arada, cilt bakımı için önemli olan 5 etkili formülü ile sağlıklı ve pırıl pırıl bir cilde kavuşmaya yardımcı bir cilt bakım kremidir. Cildin ihtiyacı olan nem dengesini sağlayan, leke oluşumunu engellemeye ve cilt tonunu açmaya yardımcı olan krem, cildin sıkılaştırırken SPF 50 filtreleri ile UVA ışınlarına karşı da korumaya yardımcı olur.

  bb-krem.jpg

  Zengin İçeriği İle Dermoskin BB Krem

  BB Krem nedir, cilt yüzeyine kapatıcı ve makyaj bazı olarak kullanılan bir kremdir. Dermoskin BB Krem sadece kapatıcı ve makyaj bazı olarak kullanılmayan, aynı zamanda nemlendirici ve güneş koruyucu olarak ta kullanılan bir cilt bakım kremi olarak sağlıklı ve cilt tonu düzgün bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.

  A, C ve E vitamini bakımından zengin formülü ile cildin sıkılaşmasına, pigment oluşumunu baskılayarak cilt tonunun açılmasına yardımcı olurken cildin su tutma kapasitesini arttırarak serbest radikalleri azaltmaya da yardım eder. Cilde esneklik kazandıran kolajen sentezini arttırır ve hücre yenilenmesine destek olur. UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarlarını düzeltirken, oluşmuş cilt lekelerini açarak cilt tonunun eşitlenmesine de yardımcı olmaktadır.

  Yaşlanma Etkilerine Karşı Dermoskin BB Krem

  Hyaluronic Acid cildin maksimum seviyede nemlenmesini ve gergin bir görünüm kazanmasını sağlarken kırışık derinliğinin azalmasında da önemli görevlere sahiptir. Oluşmuş hasarları iyileştirirken cildin esnek bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur. Dermoskin BB Krem formülündeki Hyaluronic Acid ve Hamamelis Virginiana içeriği ile elastikiyetini kaybetmiş ciltleri sıkılaştırmakta, cildi derinlemesine nemlendirirken ince çizgi ve kırışıklıkların açılmasına yardımcı olmaktadır.

  Sağlıklı Bir Cilt İçin Dermoskin BB Krem

  Dermoskin BB Krem nedir, cildi nemlendiren, sıkılaşmasına yardımcı olan ve cilt lekelerini açarak cilt tonunun eşitlenmesinde rol oynayan bir cilt bakım kremidir. Formülünde yer alan Panthenol'ün cildi nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi bulunmakta, Licorice Extract içeriği ile de cildin nemlenip sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

  Panthenol kuru ciltleri yumuşatır ve cildin nem tutma kapasitesini arttırdığından kaşıntıyı azaltarak hücre yenilenmesine yardımcı olur. Antibakteriyel etkisi önemli olup cildin yeniden yapılanmasında etkilidir.

  Renk açıcı etkisi ile Licorice Extract, Dermoskin BB kremin melanin üretimini baskılayarak leke oluşumunu engellemeye yardımcı özelliklerindendir. Kızarıklık ve sivilce oluşumunun önüne geçmekte, cildi nemlendirip sıkılaştırarak yaşlanma etkilerini gidermeye yardımcı olmaktadır.

  SPF 50 Güneş Korumalı Dermoskin BB Krem

  Güneş ışınlarının neden olduğu cilt sorunları sadece güneş lekelerinden ibaret değildir. UVA ışınları aynı zamanda cildi kurutmakta ve cildin erken yaşlanmasına neden olmaktadır. UVA ışınlarına maruz kalmadan cildin yüksek koruma faktörlü bir kremle korunması ve güneşin zararlı etkilerine karşı gün boyu koruma altında olması önemlidir. Dermoskin BB Krem SPF 50 koruma filtreleri ile etkili bir güneş koruyucudur. İçeriğinde yer alan Zinc Oxide UVA koruyucusu olup olası hasarlara karşı cildi korumaya yardımcı olur. Kolajen sentezini arttırarak yaşlanma etkilerini yavaşlatma ve yara iyileşme sürecine katkıda bulunma özelliği vardır.

  İyice temizlenmiş cilde makyaj bazı, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak her gün ve gün içinde gerektiğinde tekrarlanarak uygulanmaktadır. İpeksi yapısıyla kolayca sürülür ve gün boyu koruma sağlamaya yardımcı olur.

  Dermoskin BB Krem Tanıtım Filmi

   
   
 2. Gumuscukiz

  Gumuscukiz Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  56
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Gümüşçü Kız firması olarak Takı,Bijuteri ve Kozmetik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

  Gümüşçü Kız olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

  Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


  Misyonumuz,

  Gümüşçü Kız olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

  Vizyonumuz,

  Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

  Ürünlerinizin www.gumuscukiz.com’da yer alması için;
  info@gumuzscukiz.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.  Saygılarımızla
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş