Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun

'Tebrikler - Kutlamalar' forumunda Dabatay tarafından 14 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    92
    anneler-gunu.jpg

Bizi dünyaya getiren, tüm hastalıklarımızda yanı başımızdan ayrılmayan, kötü anlarımızda bile bizi bir an olsun tek bırakmayan, bizim için özenle yemek hazırlayan, çocukluk dönemimizde bizi elleriyle okula bırakan, önümüze hedefler koyarak bizi başarılı olma yoluna sürükleyen, bizim için dualarını eksik etmeyen, bizim önceliklerimizi kendilerinden önce düşünen ve yaptığımız her olumsuzluklara karşı daima arkamızda duran desteğini bizden esirgemeyen kutsal melekler, anneler gününüz kutlu olsun... :inlove:

Allah'ım sizi hiç bir zaman yanımızdan eksik etmesin. (Amin)

Yasin, RamazaN, Qarizma ve 8 kişi daha bunu beğendi.

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Annelerimiz bizim en kıymetli varlığımızdır. Bize böylesine güzel bir günü forum üzerinde hatırlattığın için teşekkür ederiz @Dabatay, demiş olduğun gibi Allah annelerimize sağlık, huzur, mutluluk en önemlisi de uzun ömür versin.

Annem için çok güzel bir kolye yaptırdım, bakalım beğenecek mi benim meleğim. :)

3. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Bende bütün annelerimizin anneler gününü kutlarım. Biz bu dünyada onlar için ne yaparsak yapalım hiç bir zaman haklarını ödeyemeyiz.

Annem başta olmak üzere tüm annelerimizin o şirin yanaklarından öpüyorum. Bu arada bende annem için istediği ayakkabıyı aldım. Onun mutluluğu dünyaya bedel... :inlove: Duy sesimi; seviyorum seni Selda sultan! :guzel:

4. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Şuan Konya'da olan annem başta olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öper, anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Benim canım anam başımın tacıdır, en kısa sürede hanına gideceğim ama ben yanında olamasam da özel günü için hediyesini kargoladım. Anneme hediyem resimli duvar saati oldu. İnşallah beğenecek diye düşünüyorum. Saat'in içinde aile resmimiz var. Allah herkesin sevdiklerine can sağlığı uzun ömür versin.

5. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Annelerimiz dünyanın en tatlı varlıklarıdır. Unutmayın, onlar bizi nasıl büyütüp bu yaşa getirdiyseler şimdi sıra bizdedir...

Tüm annelerimizin en güzel gününü kutlar, nice yılları bizlerle yaşamalarını Rabbim'den dilerim.

Annemin hediyesine gelecek olursam güzel bir kıyafet aldım. Benden 3 ay önce istediği bir renk vardı, bende bugün gittim o renge ait bir kıyafet satın aldım. :)

Son olarak da kutlama içine eklenen görselde çok anlamlı geldi bana, emeği geçen @Dabatay arkadaşa teşekkür ederim.

6. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Annelerimizin hakkı ödenmez! Bu yüzden sevdiklerimizin teni sıcakken onların değerini ve kıymetini bilelim.

Tüm dünyadaki annelerin anneler gününü kutlarım. Bu arada ben henüz hediye alamadım bugün bakacağım, ama size tavsiyem kesinlikle hediyesiz anneler günü kutlaması yapmayın. Çünkü malum yıl sonuna kadar yüzümüze vurup duruyorlar. :)

Annemi, anneleri çoook seviyorum...

Qarizma, Erhan Kutlu ve Gülay Keskin bunu beğendi.

7. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem. Ellerinden öper, anneler gününü kutlarım.

Tüm annelerimizin de ayrıyetten anneler gününü kutluyorum. Onlar bizim şirinemiz ve en tatlı sahip olduğumuz insanlar...

Ömür boyu onlara olan sevgimizde zerre azalma olmayak tek varlıklar, sizleri çooook seviyoruz.

Qarizma ve Erhan Kutlu bunu beğendi.

8. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Analarımızın kıymetini bilelim, bu hayatta onlardan başka değerlimiz yoktur. Ağlarsa anamız ağlar arkamızdan...

9. tuncbilek967

tuncbilek967 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    anne en güzel varlıktır

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş