TikTok Takipçi Arttırma

Almina

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar,

Uzun zamandır TikTok uygulamasını kullanıyorum. Hatta forumda birkaç başlık altında "TikTok" için konuda açmıştım. Fakat yine bir soru ile karşınızdayım...

TikTok'da sürekli aktif kullanıcı olarak videolar paylaşmama rağmen bir türlü takipçi sayımı artmıyor. Bu durumun neden yaşandığını bir türlü çözemedim. İnternet üzerinden araştırma yaptığımda ise takipçi hilesi falan olduğu söyleniliyor. Ama takipçi hilesine başvuran kişilerin hesapları tespit edildiğinde askıya alınıyormuş. Bende doğal yöntemlerle takipçi sayımı nasıl artırabilirim bunun yardımını sizden istiyorum.

TikTok üzerinden hangi paylaşımları yaparak takipçi sayınızı artırdınız?

TikTok'da takipçi sayımı artırmak için ne tür videolar paylaşmam gerek?

Şimdiden tarafıma yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Almina Hanım,

TikTok takipçi sayınızın artması için öncelikle istikrarlı olmalısınız.

Demem o ki; Paylaştığınız içerikleri uzun aralıklı yapmaktan vazgeçin. Sürekli içerik üretin ve ürettiğiniz içeriklere gündemde ki etiketleri eklemeyi unutmayın. Böylece #keşfet bölümünde yer alacak ve kısa sürede takipçi sayınızı artıracaksınız.

Kesinlikle takipçi hilesi falan uygulamanızı tavsiye etmiyorum. Günümüzde bu yönteme başvurup hesaplarından olan insanlar tanıyorum. Bu yüzden en doğal yöntemler dururken işin kolayına kaçmak sizin açınızdan iyi olmayacak. :)

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Canım takipçi sayını artırmak için en güzel yöntemin neler olduğunu @Tekin Yılmaz arkadaşımız anlatmış. Ek olarak şunları söyleyebilirim;

- Öncelikle TikToker olmak ve popülerliğe kısa sürede oluşmak için insanların dikkatini vereceği paylaşımlarda bulun.

- Ünlü olan kişilerin paylaşımlarına yorumlar bırak ve insanların profilini ziyaret etmeye teşvik et.

- YouTube'da milyonlarca izlenen videoların altına profil linkini ekle.

Yukarıdaki yöntemlerde emin ol takipçi sayının artmasına yardımcı olacaktır. 😇

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Sürekli içerik paylaşın ve diğer milyon takipçi hesaplarla etkileşim içerisinde olun. Böylece kısa sürede istediğiniz takipçi sayısını elde edebilirsiniz.

@Aslıhan hanımın söylediklerini de uyguladınız mı emin olun kısa sürede fenomen olursunuz. :)