Telepati ve Şuuraltı İletişim

'Ruh Sağlığı' forumunda DieseL tarafından 25 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. DieseL

  DieseL Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  59
  Alınan Beğeniler:
  10
  Ödül Puanları:
  8
  Telepati Ve Şuuraltı İletişim:

  Telepati'de mesajı gönderenin şuuraltı ile alıcının şuuraltı arasında da bir irtibatın olduğunu biliyoruz. Gönderilecek olan herhangi bir düşünce yoğun bir hale getirilipverici tarafından gönderildiğinde alıcının şuuraltında öyle canlı izlenimler yaratılır kibu izlenim şuurlu zihne intikal eder. Söz konusu düşünce enerjisini algılayan alıcı; küçük bir hissediş tarzında ya da son derece kuvvetli bir duygu tarzında hatta bazen birtakım imajlar gördüğünü söyleyerek bunu dile getirir.

  Beş duyumuzun haricindeki Duyular Dışı Algılamalarımız'dan biri olan Telepati aynı zamanda bir zihinsel yetenek olarak da izah edilebilir. Çünkü zihinsel aktivitelerimizle çok büyük bir ilgisi vardır. Bu yüzden bu yeteneğimizi daha etkin kullanabilmek için yapılacak telepati egzersizleri esnasında zihnin boşaltılması ve sadece yapılacak telepati çalışmasına konsantre olmanın çok büyük bir önemi vardır.

  Telepati çalışmalarında; iç dünyanızı berrak ve küçük bir dalga meydana getirebilecek en ufak çakıl taşını bile algılayabilecek derecede sakin bir havuz suyu gibi tutunuz. Telepatik mesajı gönderen sadece göndermekte olduğu mesaja yoğunlaş-malı alıcı ise zihnini tamamen boşaltarak nötr bir halde beklemelidir.

  Alıntıdır.
   
   

Bu Sayfayı Paylaş