Tatil İçin Antalya mı? Bodrum mu?

'Tatil Zamanı' forumunda Damla Şiriner tarafından 9 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün bu başlık altında size birkaç soru sormak istiyorum...

Biz Ağustos ayında ailece tatile gitmeyi planlıyoruz. Yalnız benim istediğim tatile gidecek olduğum belde hareketli ve eğlenceli olsun. Sonuçta tüm yılın stresini üstümüzden atmak için tatil yapıyoruz.

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere aklımızda iki bölge var. Biri Antalya diğeri ise Bodrum ve hangisine gitsek diye düşünüyoruz. Aslında benim kararım daha etkili olacak. Fakat ben daha önceden Antalya'da ya da Bodrum'da tatil yapmadığım için oraları pek fazla bilmiyorum.

Sizden ricam en eğlenceli yeri söyler misiniz? Tarafıma bırakacak olduğunuz yorumlar doğrultusunda tatil paketimizi alacağız.

Antalya mı yoksa Bodrum mu? En çok eğlencesine doyamayacağım ve deli dolu tatil yapacağım yer sizce neresi olabilir. Bu arada konaklama yapacağım otel önerilerine de açığım. :) Heyecanla sizden gelecek yorumları bekliyorum.

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Eğer ailende çoğunlukla genç insanlar varsa kesinlikle Bodrum - Gümbet tatilini yapmanı tavsiye ederim.

Ama gezelim her yeri görelim diyorsan Antalya otelleri başta olmak üzere doğası güzel bir ilimizdir. Ailenle burada da eğlenebilir, rehberlerin günlük aktivitelerine katılabilirsiniz.

Şimdiden gönlünce bir tatil geçirmeni diliyorum.

3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Damla hanım,

Geçen yaz Bodrum tatilinden hiç keyif alamadım. Nedeni ise ipini koparanın Bodrum'a gelmesi diyebilirim. Bundan 5 yıl önce Bodrum'da eğlenmek mümkündü, ama şimdi eğlencenin E'si yok! Bu yüzden paranız boşa gitsin istemiyorsanız Antalya geceleri de size yetecektir.

Hem Antalya'nın otelleri Bodrum otellerinden 10 kat daha güzeldir. Bodrum'daki otellerin 5 yıldız olduğuna bakmayın. :) Ben Antalya'ya gitmenizden yanayım. Ama derseniz başka yerlerde olabilir, o zaman Alaçatı otelini düşünmenizi tavsiye ederim.

Saygılarımla,
    İyi tatiller.

4. Otel Rehberi

Otel Rehberi Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar,

Uzun yıllar Antalya'da ve Bodrum'da bulunan biri olarak size Antalya tatilini öneririm. Çünkü Antalya eğlenmek ve gezmek isteyen her yaş grubuna hitap etmektedir. Bodrum sadece barlar sokağından ibaret bir yer olduğu için fazla eğlenirsiniz diyemiyorum. Her ilimizin kendine has güzellikler var. Ama tatil deyince tercih Antalya olmalıdır. Bu yaz Antalya'nın havasını alırsınız diğer yaz sezonunda da Bodrum'u tercih edersiniz.

İlk tatil yerinizin Antalya olacağını düşünerekten size merkezi yerlerde otel ayarlamanızı öneririm. Mesela Kemer otelleri çok kalitelidir. Fiyatları Bodrum otellerine göre de çok uygundur. Eğlencesi, mavi bayraklı denizleri, beach clubları güzel ve gece hayatı sizi eğlenceye yeterince doyuracaktır. :)

Eğer kararınız Antalya'dan yana olursa Alanya bölgesine de günü birlik gitmenizi ve Dimçayı turunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Şimdiden iyi tatiller dilerim.

5. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Biz de Antalya'ya bilet aldık ama neresinde kalsak diye düşünüyoruz. Bu sene Antalya daha hareketli diyorlar. Bodrum küçük bir yer olduğu için fazla gezilecek yerler yok. Sen bence seçimini Antalya'dan kullan derim. :) Çünkü Antalya'nın havası suyu bir başka oluyor.

Kübra Sarıkaya ve Damla Şiriner bunu beğendi.

6. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kararım Antalya'dan yana oldu Kemer / Beldibi bölgesinde Catamaran Resort Otele rezerve yaptırdım. Umarım her şey gönlümce olur.

7. Gezgin13

Gezgin13 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,

Ben Fethiye'ye gitmenizi öneririm Saklıkent, Ölüdeniz, Fethiye kordonu ve Kaya köyü eğer görmediyseniz görmenizi öneririm. Özellikle Saklıkent'i keşfetmek muazzam... Eğer otobüs kullanarak gitmeyi düşünüyorsanız benim kullandığım ve oldukça ucuza bilet bulduğum “biletim” sitesini öneririm, sizlerde bir bakın faydalı olacağını düşünüyorum. Sevgiler.

Damla Şiriner ve Kübra Sarıkaya bunu beğendi.

8. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    @Gezgin13 arkadaşımızın saymış olduğu bölgeleri gezmenizi bende tavsiye ederim. Çünkü gideceğiniz yerler saklı bir cennet gibi düşünün. :) Ben bu yaz tatilimi Fethiye ve Alaçatı tarafında yaptığım için söylenilenlere hakimim. Ama söyledikleriniz arasında bir tercih yapacaksanız o zaman Antalya'ya gitmenizden yanayım. Çünkü otelleri Bodrum otellerinden daha kaliteli ve doğası Bodrum'dan daha güzel diyebilirim.

Nazlıcan ve Damla Şiriner bunu beğendi.

9. Gezici

Gezici Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Antalya cidden çok güzel bi şehir. Antalya çevresel olarak da güzel bence gitmelisiniz hatta etstur sitesine göz atın beğenirsiniz iyi tatiller. :)

10. Anna

Anna Forumbudur.Com Ziyaretçi

11. Melisa

Melisa Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar yaşamak için Bodrum mu daha iyi Antalya mi?!

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş