Syoss Şampuan Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Dilek tarafından 30 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Syoss Şampuan, saç dökülmesine karşı özel formüle sahip şampuanlardan biridir. Piyasada ihtiyaca yönelik birçok şampuan çeşidi bulunan Syoss, son zamanlarda insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Eğer cansız ve çok çabuk kırılmaya meyilli saçlara sahipseniz, Syoss şampuanları içinde size uygun olanı kullanarak fayda sağlayacak bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Syoss Şampuan Fiyatı:
    Syoss'un şampuanları Gratis, Watsons, Cosmo Home, Migros vb. marketlerde 8,90 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Bu fiyat ürünün çeşidine ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilir.

Syoss Şampuan Çeşitleri:
    • Syoss Keratin Mükemmelliği Şampuan
    • Syoss Saç Dökülme Karşıtı Şampuan
    • Syoss Yapılandırıcı 7 Komple Onarım Şampuanı
    • Syoss Oleo Intense Şampuan
    • Syoss Serum HP700 Saç Dökülmesine Karşı
    • Syoss Fiber Dayanıklılık Şampuanı
    • Syoss Renk Koruyucu Şampuan
    • Syoss Boyalı ve Röfleli Saçlar için Şampuan
    • Syoss Oleo Bakım Şampuanı
    • Syoss Onarıcı Terapi Şampuanı
    • Syoss Yoğun Hacim Şampuanı
    • Syoss Kepeğe Karşı Etkili Şampuan
    • Syoss Yoğun Parlaklık Şampuanı
    • Syoss SHP700 Keratin Şampuanı
    • Syoss Saç Krem
    • Syoss Anti HairFall Şampuan
    • Syoss Seramide Şampuan
    • Syoss Renk Koruyucu Şampuan
    Syoss Şampuanlarının Özellikleri & Faydaları:
    • Saç dökülmesini engellediği klinik olarak test edilmiştir.
    • Fön, düzleştirici ve ısıl işlem görmüş saçların kırıklarını onarır.
    • Saç uçlarındaki kırıkların onarılmasına yardımcı olur.
    • Kepeği yok eder, yeni kepek oluşumunu engeller.
    • Saçın doğal yapısını inşa ederek parlaklık kazandırır.
    • Saça ekstra yumuşaklık kazandırır.
    • İnce saçları besleyerek kalın telli saçların oluşumuna destek olur.
    Şampuan Kullanımı:
    Syoss şampuanları günlük kullanıma uygundur. Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz şekilde saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Islak saça şampuanı sürün ve iyice köpürtüp bol su ile durulayın.

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Son çıkan ürünlerini kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Gratis mağazasından indirimli almıştım ve son iki aydır bu markanın keratin içerikli şampuanını kullanıyorum. Saçlarım eskiye nazaran daha parlak ve canlı görünüyor. Yalnız bu şampuanı kullandıktan sonra saç kremi kullanmanız gerekiyor. Çünkü saçları derinlemesine temizlediği için saçların taranması zor oluyor. Ama şuan piyasada kullanacağınız en iyi şampuan markalarından biri Syoss diyorum. Hem uygun fiyatı hem de ürün kalitesi oldukça insanı kendine çekmeye yetiyor.

3. Hayat

Hayat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Genelde kimyasal içeriğe sahip şampuanları kullanmamaya özen gösteririm. Fakat Syoss markasının şampuanları saçıma çok iyi geldi. Teyzemlerde kaldığım sürece bu şampuan markasından kullanmıştım. Bir haftalık kullanımdan sonra çok kaliteli içeriği bulunduğunu düşünerek bende Gratis mağazasından satın aldım. İki aydır markanın çeşitli şampuanlarını kullanıyorum ve çok memnunum. Saçlarımda meydana gelen dökülmeler ve kırılmalar ciddi anlamda azalmış durumda. Syoss üreticilerine teşekkür ederim. :inlove:

4. Bircan

Bircan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bana göre Syoss markalı tüm şampuanlar berbat ötesidir. Kullandığım hiç bir çeşit şampuanından memnun kalmadım. Şuan Keratin içerikli olan şampuanını kullanıyorum ve saçlarım inanılmaz dökülmeye başladı. Daha önceden normal olarak dökülen saçlarım şimdi fazlalaştı diyebilirim. Gerçi dökülme problemini sadece şampuana bağlamak yanlış olur. Fakat şampuan genel anlamda saçımda kepek yaptı ve saçlarımı hiç bir şekilde onaramadı. Bu yüzden benim bu markanın şampuanlarına değerlendirme puanım 10 üzerinden 5'tir.

Aamir Khan bunu beğendi.

5. Demet

Demet Forumbudur.Com Ziyaretçi

Market şampuanı ürünlerden uzak durmanızı öneririm. Çünkü içeriğindeki kimyasallar saçın anasını ağlatıyor. Syoss her ne kadar klinik ortamda test edilmiş olsa da bana göre kalitesi düşük bir markadır. 1 ay boyunca her akşam kullandığım şampuan ve günlük kullanıma hiç uygun değil. Her yıkamadan sonra saçlarım inanılmaz derecede nem kaybediyordu. Bu yüzden Syoss markalı şampuan kullanmaktan gözüm korktu.

Aamir Khan bunu beğendi.

6. Sevilay

Sevilay Forumbudur.Com Ziyaretçi

İlk yıkamada saçlarımı saman gibi yaptı. Annem hatta dalga bile geçiyor benimle. Gerçekten bu şampuan markasına kim iyi diyorsa aklına şaşarım. Belki de benim saçıma yaramadı. Ama yorumlara bakılacak olursa genel bir sıkıntı gibi görünüyor. Şuan Kerastase markasını kullanıyorum ve çok memnunum. Kullanıcı yorumları sizi aldatmasın.

Aamir Khan bunu beğendi.

7. Esranisari

Esranisari Forumbudur.Com Ziyaretçi

Syoss marka şampuanı kuaför salonlarımızda kullanıyoruz ve muhteşem geri dönüşler alıyoruz. Çektiğimiz fonlerin kabarmamasi ve güzel şekil almasını sağladığını defalarca gördük. Burda bir sürü yorum okudum anladığım kadarıyla da tek problem kişilerin saç tiplerini bilmedikleri. Salonlarımızda 7cesit syoss şampuan kullanımı yapıyoruz. Müşterilerimizi de bu şekil yönlendiriyoruz. Sizlerde kuaförünüzden saç tipinizi öğrenmenizi öneririm

8. MÜNEVVER

MÜNEVVER Forumbudur.Com Ziyaretçi

BU SENE TANIŞTIM YAKLAŞIK 1 AYDAN BERİ KULLANIYORUM SAÇLARIM HACIM KAZANDI KERATİNLİ OLANI OLDIM VE SACLARIN DÜZLEŞMESİNİ SAĞLIYOR ÇÜNKÜ KERATİNDEN DOLAYI VE ŞEKİL ALMASINI SAĞLIYOR KESİNLİKLE SAÇ DERİSİNE VE SAÇA DERİNDEN BAKIM YAPIYOR

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş