Sudocrem Kullananlar

Cansu

Forumbudur.Com
Üye
Sudocrem, onarıcı ve bakım etkisi olan bir kremdir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu kremin özellikle bebekler için formülize edilmiş olan bir cilt bakım kremi olduğunu da bilmenizi isterim. İçeriğindeki bileşenlerin zenginliği sayesinde birçok alanda kullanılan Sudocrem, su itici tabana sahip olduğu için cildin tahriş (pişik) olan bölgelerinin tedavisinde etkilidir. Genelde Sudocrem'i kullananların sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Markanın insan hayatında 80 yıldır büyük bir yere sahip olduğunu söylemeliyim.

Sudocrem'in kullanım alanları, faydaları ve fiyat bilgileri hakkında detaylı bilgiye yazı devamından ulaşabilirsiniz.

sudocrem.jpg

Ürün Fiyatı:
Sanal dermokozmetik satış sitelerinde ve tüm eczanelerde 20 TL'den başlayan fiyatlarla bulmanız mümkündür.

Bileşenleri:
  • Saf Su
  • Benzil Benzoat
  • Çinko Oksit
  • Benzl Phenil Menthanol B
Sudocrem Bebek Bakım Kremi Özellikleri, Faydaları:
  • Hassas ve tahriş olmuş ciltlerin hızlı onarımını sağlar.
  • Cildin yumuşamasını sağladığı gibi iltihaplı olan bölgelerin acısını azaltır.
  • Bebeğinizde meydana gelecek pişikleri engeller.
  • Cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar.
  • Çocuk bezlerinin neden olduğu tahrişi ve pişiği inler.
  • Güneş yanması sonucu meydana gelen kızarıklıklar da ve yaralanmalar da kullanılabilir.
  • Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlerin vereceği zararlardan korur.
  • Steroid (Kortizon) içermeyen bir formüle sahiptir.
  • Cilde zarar veren bakterileri öldürür.
  • Egzama ve sedef hastalığının tedavisinde kullanılabilir.
  • Sivilceleri kökten kurutur ve sivilce oluşumunu engeller.
Sudocrem Hangi Durumlarda Kullanılabilir?
  • Pişik
  • Tahriş ve cilt kızarıklığı
  • Kesikler ve sıyrıklar
  • Küçük yanıklar
  • Güneş yanıkları
  • Kumaş alt bezi kullanımı
  • Sivilceleri kurutma
  • Sentetik esaslı giyecekler
  • Emzirme dönemi bitişi
  • Diş çıkarma dönemi
  • Antibiyotik tedavisi dönemleri
  • Egzama
Sudocrem Yan Etkileri, Sudocrem Zararları:
Yapılan araştırmalara göre Sudocrem'in cilde herhangi bir yan etkisi ve zararı saptanmamıştır. İçeriğindeki maddelere karşı alerjisi olanların kullanmaması önerilir.

Kullanım Şekli:
Cildi ilk önce temizleyin ve daha sonra temizlenen + kurulanan cilde hafifçe sürünüz. Yara – tahriş yok ise kremi yedirmeyi ihmal etmeyin.

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Sudocrem gerçekten harika formülü sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor. Bende uzun süredir Sudocrem ürününü beğenerek kullanıyorum. Yalnız ben sivilce lekeleri için kullanıyorum ve cildimin daha kusursuz olması için faydalanıyorum. Yalnız konu içinde yazılarından dışından daha onlarca faydası dokunduğunu bilmenizi isterim. Cilt üzerinde oluşan çatlaklardan tutun ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına kadar olumlu etkiler göstermektedir. Fiyatı uygun olan bu ürünü günlük hayatta makyaj yapan kızların kullanmasını öneriyorum. Kullandıktan sonra yorumları sayfa altına beklerim. :)

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Sudocrem her akşam yatmadan önce cildime sürdüğüm harika bir kremdir. Bence insanlığa kazandırılmış en güzel dermokozmetik ürünlerden biridir. Tüm eczanelerin raflarında olmazsa olmaz kremdir. Hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Sivilcelere çok iyi geldiğini bende duymuştum. Benim en yakın arkadaşım bu kremin bağımlısı olmuş durumda. :) Her gece yatmadan önce akneli bölgelere kremi sürüp uyur. Deneyebilirsiniz, çünkü benim arkadaşım araştırmacı biri olduğu için kötü bir ürün kullanacağını düşünmüyorum.