Solgar Nero Nutrients Kullananlar

'Gıda Takviyesi' forumunda Eczacı tarafından 22 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Eczacı

  Eczacı Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  56
  Alınan Beğeniler:
  7
  Ödül Puanları:
  8
  Solgar Nero Nutrients Nedir?
  Solgar Nero Nutrients, bitkiler, aminoasit ve vitaminlerden oluşan bir takviye üründür.

  Solgar Nero Nutrients Ne İçin Kullanılır?
  İçeriğindeki değerli aminoasitler ve vitaminler sayesinde vücut direncini artırarak bağışıklık sistemini güçlendirir. İçeriğinde B1, B2 ve C vitamini bulunur. Bu vitaminler sayesinde kalbin çalışma sistemine katkıda bulunur, kırmızı kan hücrelerini korur, cildi korur ve besler, gözü besler ve korur, yorgunluk ve bitkinliği azaltır, dişleri korur ve besler.

  Solgar-Nero-Nutrients-Kullananlar.jpg

  Solgar Nero Nutrients Kimler Kullanabilir?
  Bağışıklığını güçlendirmek isteyen herkes kullanabilir.

  Solgar Nero Nutrients Dikkatli Kullanması Gerekenler:
  İçeriğindeki bitkilere alerjisi bulunanların dikkatli kullanması ya da kullanmaktan kaçınması gerekmektedir.

  Solgar Nero Nutrients Nasıl Kullanılır?
  Solgar Nero Nutrients, ilaç değildir, tedavi amaçla kullanılmaz. Sadece takviye üründür. Bitkisel kapsül şeklinde hazırlanmıştır. Bir şişede 30 kapsül bulunur. İçeriğinde şeker, nişasta, gluten, tuz, buğday, maya, soya, süt ve süt ürünleri bulunmaz. Vegan ve vejetaryenlerin kullanımı için uygundur. Katkı maddesi, renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı bulunmaz. Aç karnına günde iki kez birer kapsül alınması önerilmektedir.

  Solgar Nero Nutrients Yan Etkileri:
  İçeriğinde alerjiye sebep olabilecek bir madde yoktur. Nadir de olsa mide bulantısı ve baş dönmesi, ciltte kaşıntı ve dökülme, diş ve diş etlerinde hassasiyet görülebilir. Bu durumlarda mutlaka doktora başvurulması gerekir. Kullanmadan önce doktor kontrolü yaptırmak ve ürünü doktora danışmak sağlık açısından önemlidir. Solgar Nero Nutrients, ilaç değildir ancak takviye ürün olması sebebiyle eczanelerde satılmaktadır. Yorgunluk hissi, vücut direncinin düşüklüğü, sık hasta olma, vücut enerjisinin azalması gibi sorunlara çözüm niteliğinde bir üründür. Ürünün içeriğinde kalori olmadığından kilo alımına neden olmaz. 1 kapsülde vücudun günlük ihtiyacı olan vitaminler bulunmaktadır.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş