Solgar Maxi L-Carnitine 500 mg Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Maxi L-Carnitine (Karnitin) Nedir?
Solgar Maxi L- Carnitine, takviye bir üründür. İçeriğinde L-Karnitin maddesi bulunmaktadır.

Solgar Maxi L-Carnitine Ne İçin Kullanılır?
Solgar Maxi L- Carnitine, spor yapılan süreyi uzatmak ve spor yaparken yağ yakımını artırmak için kullanılır.

Solgar Maxi L-Carnitine Kimler Kullanabilir?
Yağ yakımını artırmak ve egzersiz süresini uzatmak isteyen herkes kullanabilir.

Solgar-Maxi-L-Carnitine-500-mg-Kullananlar.jpg


Solgar Maxi L-Carnitine Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Maxi L- Carnitine, yağ yakımını ve kan dolaşımını artırdığı için kalp ve damar hastalıkları olanlar ile gelişimini tamamlamamış bireylerin kullanımına uygun değildir.

Solgar Maxi L-Carnitine Nasıl Kullanılır?
Spor yapılan günlerde spora başlamadan önce 1 doz alınması önerilir. Aç karnına içildiğinde hızlıca kana karışacağı için aç tüketilmesi tavsiye edilir. Spor yapılmayan günlerde kullanmak kullanıcının tercihine bağlıdır. İçeriğinde bulunan L- Karnitin maddesi vücut metabolizmasını hızlandırarak yağ yakımını artırır. Basit egzersiz hareketlerinden ziyade kardiyo denilen ağır sporlar ve ağırlık çalışmalarından önce kullanımı önerilmektedir. Enerjiyi artırır ve terlemeyi çoğaltır. Böylece yakılan yağların vücuttan atılmasına da yardımcı olur. İçeriğinde şeker, buğday, tuz, maya, soya, gluten, nişasta, süt ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Renklendirici ve koruyucu madde ile yapay tatlandırıcı içermez. Bu sebeple vegan ve vejetaryenlerin kullanımına uygun bir üründür.

Cam şişede 30 kapsül şeklinde satılır. Kapsüller orta büyüklüktedir. Yutulması sorun oluyorsa kırılabilir. Ancak ezilerek veya suya karıştırılarak tüketilmemelidir.

Solgar Maxi L-Carnitine Yan Etkileri:
Metabolizma hızını artırdığı ve yağ yakımını en üst seviyeye çıkardığı için kullanmadan önce doktor muayenesinden geçmek ve olası komplikasyonları önlemek doğru olacaktır. Kullanmadan önce doktora danışmak önemlidir. Takviye ürün olduğu için eczanelerde satılmaktadır.

Uyarı!
16 yaşından küçüklerin, hamile ve emzirenlerin kullanımına uygun değildir. Kalp rahatsızlıkları olanlar, panik atan sorunu bulunanlar kullanmamalıdır. Günlük 2000 kalori değerinde beslenen bir birey için 500 miligramlık bir tablet yeterlidir.
 

Benzer konular