Solgar Lipotropic Factors Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Lipotropic Factors Nedir?
Solgar Lipotropic Factors, içeriğinde kolin, inesitol ve metiyonin bulunan takviye bir üründür.

Solgar Lipotropic Factors Ne İçin Kullanılır?
İçeriğindeki maddeler sayesinde yağ metabolizmasını hızlandırır. Özellikle karaciğer yağlanması sorununun çözümünde etkili bir üründür. Karaciğerde bulunan yağların hızla parçalanmasını sağlar. Kilo kaybını destekler. Vücuttaki yağ oranını azaltır. Kalp ve damar sağlığı için faydalıdır. İçeriğindeki metiyonin sayesinde yakılan yağın organlardan uzaklaştırılarak vücuttan atılmasını sağlar. İnositol sayesinde vücuttaki lesitin hormono üretimi artırılır. Bu sayede yağ yakımı hızlandırılmış olur. Kolin sayesinde kalp ve damarları korur. İnositol sayesinde göz, kemik ve sindirim sistemini destekler, saçı besler.

Solgar-Lipotropic-Factors-Kullananlar.jpg


Solgar Lipotropic Factors Kimler Kullanabilir?
Metabolizma hızını ve yağ yakımını artırmak isteyen herkes kullanabilir.

Solgar Lipotropic Factors'u Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Karaciğer ve safra rahatsızlıkları bulunanların dikkatli kullanması gerekmektedir. Gerektiği takdirde doktora danışarak kullanılması tavsiye edilir.

Solgar Lipotropic Factors Nasıl Kullanılır?
Spor yapmadan ve yemeklerden önce kullanılması yağ yakımını artırır. 50 ve 100 adetlik cam şişelerde satışa sunulmuştur. Günde 3 tablet kullanılması önerilmektedir. İlaç değildir ve tedavi amacıyla kullanılmaz. Takviye ürün olduğu için eczanelerde satılmaktadır. İçeriğinde şeker, mısır, nişasta, buğday, maya, soya, gluten, süt ve süt ürünleri bulunmaz. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu içermez. Bu sebeple vegan ve vejetaryenler tarafından kullanıma uygundur. Kilo verme amacı ile kullanıldığında mutlaka spor ile desteklenmelidir. Gelişimini tamamlamamış bireylerde kullanımı uygun değildir.

Solgar Lipotropic Factors Yan Etkileri:
Çoğunlukla olumsuz bir yan etki görülmemiş olsa da mide bulantısı ve baş dönmesi, ciltte döküntü, kaşıntı ve kızarma, ishal, adet kanamasında yoğunlaşma gibi sorunlarla karşılaşıldığında doktora başvurulmalıdır. Kullanımdan önce doktor kontrolleri yaptırılmalı ve kullanıma uygun olup olmadığı doktora danışılmalıdır.
 

Benzer konular