Solgar Lecithin 1360 mg Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Lecithin Nedir?
Bağışıklık sistemini güçlendirmek amacı ile üretilen Solgar Lecithin soya lesitininden elde edilmiştir. Gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Solgar Lecithin Ne İçin Kullanılır?
Ürün, içerdiği doğal maddeler sayesinde vücudun direncini arttırarak hastalıklara karşı dayanıklılık sağlar. Karaciğer fonksiyonlarını düzenleyen Solgar Lecithin vücuttaki kolesterol seviyesini dengede tutarak kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkiler sağlamaktadır. Aynı zamanda beyin aktivitelerini güçlendirerek, hafızayı korunmasına ve gelişmesine yardımcı olur.

Solgar-Lecithin-1360mg-Kullananlar.jpg


Solgar Lecithin Kimler Kullanabilir?

Ürün doğal bir bileşim ile vücut fonksiyonlarını desteklemektedir. İhtiyaç duyan herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

Solgar Lecithin Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Lecithin hamilelikte ve emzirme döneminde doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. Ayrıca kemoterapi ve radyoterapi alan hastalarda kalp, karaciğer ve böbrek yetmezliğinde doktor tarafından önerilmedikçe kullanımı tavsiye edilmemektedir. Gastrit hastaları ürünü kesinlikle aç karnına almamalı ve bol su ile birlikte tüketmelidir.

Solgar Lecithin Nasıl Kullanılır?
Solgar Lecithin yemeklerden sonra alınmalıdır. Tercihen sabahları alınması tavsiye edilmektedir. Metabolizmanın ihtiyacına göre günde dört kapsüle kadar alınabilir. Fakat kesinlikle günde dört kapsülden daha fazlası alınmamalıdır. Kapsüller su ile alınmalıdır. Asitli içecekler ve meyve suyu ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Solgar Lecithin Yan Etkileri:
Doğal bileşenlere sahip olan ürün ciddi yan etkileri içermemektedir. Fakat aşırı hassas bünyelerde ve alerji sorunu olan kimselerde kullanılmadan önce doktora danışılması önerilir. Beklenmedik bir etki görüldüğünde doktora başvurulmalıdır.
 

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Şub 2018
Mesajlar
51
Tepkime puanı
14
Solgar'ın ürettiği gıda takviyesi ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Genelde ek gıda takviyesi ihtiyacı duyduğumda Solgar markasını tercih ediyorum. Zamanında birçok saç dökülmesini engelleyen takviye ürünlerini kullandım. Tavsiye ederim, kullanın pişman olmazsınız.
 

Benzer konular