Solgar L-Tyrosine 500 mg Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar L-Tyrosine Nedir?
Solgar L-Tyrosine, vücudun genel sinir sistemini dengeleyen özellikler taşıyıp, gıda takviyesi olarak hazırlanan bir üründür. İçeriğinde tirozin etken maddesine sahiptir.

Solgar L-Tyrosine Ne İçin Kullanılır?
Vücudun genel sinir sistemine bağlı rahatsızlıkların yarattığı etkileri hafifletmek amacı ile kullanılan Solgar L-Tyrosine alzheimer, parkinson, narko lepsi gibi hastalıklarda meydana gelen beyinsel fonksiyon bozukluklarının önlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca strese bağlı durumlarda oluşan duygu durum bozuklukları ve menopoz evresinde yaşanan sıkıntılarda etkili sonuçlar sunmaktadır. Beyinde nörotansmitter üretimini destekleyen içeriği sayesinde depresyon gibi etkilerin kontrol altına alınmasını sağlar.

Solgar-L-Tyrosine-Kullananlar.jpg


Solgar L-Tyrosine Kimler Kullanabilir?
Sinir sistemine bağlı rahatsızlıkları olan kimseler tarafından kullanılabilen ürün, menopoz evresindeki kadınlar ve depresyon tedavisi gören kimseler açısından da olumlu etkiler sunmaktadır. Ayrıca alzheimer ve parkinson tedavilerini, PMS tedavisini desteklemek amacı ile doktor kontrolünde kullanılabilir.

Solgar L-Tyrosine Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar L-Tyrosine kullanımının doktor önerisi ile gerçekleşmesi tavsiye edilmektedir. Hamilelikte ve emzirme dönemlerinde kullanılması önerilmez. Depresyon ilacı, alzheimer ve parkinson ilaçları kullananların Solgar L-Tyrosine'i doktor kontrolünde almaları gerekmektedir.

Solgar L-Tyrosine Nasıl Kullanılır?
Günde yalnızca tek doz olarak alınmalıdır. İlacın alımında kapsüllerin bol su ile birlikte yutulması önerilir. Asitli içecekler veya meyve suyu yerine, su ile içilmelidir.

Solgar L-Tyrosine Yan Etkileri
Ürünün kullanımı esnasında çarpıntı terleme, el ve ayaklarda titreme gibi semptomlar görülebilir. Bu durumda acilen bir hekim kontrolüne başvurulmalıdır.
 

Benzer konular