Solgar L-Carnitine Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar L-Carnitine Nedir?
Solgar L-Carnitine, kişilere yağ yakmayı kolaylaştıran ve birçok sağlık bakanlığından onay almış doğal bir sıvı karışımdır. Ayrıca bu ürün çeşitli etkinlikler sırasında kişiye enerji verir. Solgar l-carnitine fazla kilolardan kurtulmanın doğal bir yoludur.

Solgar Karnitin (L-Carnitine) Ne İçin Kullanılır?

Bu doğal vitamin deposu kilo problemlerine karşı uzmanların önermiş olduğu bir üründür. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde ürüne talep fazlasıyla bulunmaktadır. Bu ürün vücutta yağ yakımını kolaylaştırması ve sporculara çeşitli aktivitelerde enerji vermesi nedeni ile kullanılır.

Solgar-L-Carnitine-Kullananlar.jpg


Solgar L-Carnitine Kimler Kullanabilir?
Bu doğal vitamin deposunun içinde hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Dolayısı ile herkes çeşitli nedenlerden dolayı bu ürünü tercih edebilir. Ancak özellikle kilo problemi olan kişiler, sporcular ve 16 yaş üstü bireyler bu besin deposundan yararlanabilir.

Solgar L-Carnitine Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar L-Carnitine ne kadar doğal vitamin deposu olsa da 16 yaşından küçük çocukların bu ürünü kullanmaması gerekir. Bunun dışında hamileler, bebek emziren anneler, kalp problemi olan kişiler ve panik atak sorunu olan kişilerin bu vitamin deposunu kullanırken doktor gözetiminde olması gerekir.

Solgar L-Carnitine Nasıl Kullanılır?
Solgar L-Carnitine sıvı halde bulunan bir besin kaynağıdır. Dolayısı ile suya katılarak veya meyve suyu yardımı ile kolaylıkla içilebilir. Bu ürünü kullanan sporcuların spordan yarım saat önce aç karnına içmeleri gerekir. Ayrıca bu ürün günde 1 kez tüketilmelidir.

Solgar L-Carnitine Yan Etkileri:
Bu doğal vitamin deposunun tadından dolayı kişilerde mide bulantıları görülebilir. Ayrıca kalp problemi olan kişilerde de problemler artabilir. Bu yüzden kullanım öncesi uzman bir kişiye danışmanız gerekmektedir.
 

Benzer konular