Solgar Hyaluronic Acid Kullananlar

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Gülistan tarafından 1 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Gülistan

Gülistan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Solgar Hyaluronic Acid, özel formülü sayesinde cildin daha geç yaşlanmasına ve ciltte meydana gelen kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan bir gıda takviyesi üründür. Özel besin takviyesi olarak eczaneler satışı yapılan Solgar Hyaluronic Acid, düzenli kullanıldığı takdirde ciltte gözle görülür değişimler meydana gelmektedir. İçerdiği özel seçilmiş etkin maddeler ile cildiniz eskisinden daha sağlıklı görünüme kavuşturmaktadır.

Hyaluronic Acid Neden Kullanılır?
    Yaş ilerledikçe cilt Hyaluronic Acid kaybetmeye başlar, bu durum ister istemez cildin nem tutmasına engel olarak cildin esnemesine ve gevşemesine neden olur. Hyaluronik Asit tam bu noktada devreye girerek cildin kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırır. Böylece nemini kaybedip kırışmaya başlayan cilt kendini onarmaya başlar. Ayrıca formülünde bulunan BioCell Collogen II® Ekstresi sayesinde cildin daha gergin görünmesine yardımcı olur. Cildin yanı sıra eklem problemlerine karşıda etkili olduğunu bilmenizi isterim. Eklemlerde meydana gelecek problemlere karşı koruyucu kalkan oluşturur.

Solgar Hyaluronic Acid Özellikleri, Faydaları:
    • Cildin nem kaybını su tutma özelliği sayesinde engeller.
    • Ciltte meydana gelen kırışıklık izlerini azaltır.
    • Takviye edici gıda olduğu için ilaç olarak kullanılamaz.
    • Cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlar.
    Ürün Bileşenleri:
    • C Vitamini (kalsiyum askorbat) 100 mg
    • Sodyum 25 mg
    • BioCell Collogen II® Ekstresi 1200 mg
    • Hidrolize Kollajen Tip II 750 mg
    • Kondroitin Sülfat 240 mg
    • Hyaluronik asit 120 mg
    Kullanım Şekli:
    Uzmanlar tarafından tavsiye edilen günlük kullanım dozu 1 tablet, tabletler tok karnına alınmalıdır.

Solgar Hyaluronic Acid Yan Etkileri:
    Yapılan araştırmalara göre herhangi bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Ancak bazı kişilerde beklenmedik alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Bunlar sırasıyla şöyledir;
    • Ağız ve yüz bölgesinde kızarıklık ve şişlik meydana gelebilir.
    • Nefes almakta zorluk çekme.
    • Kaşıntı ve ciltte kabarmalar.
    Solgar Hyaluronic Acid kullanacak gebe ve emzirme dönemine giren bayanlar, kesinlikle kullanım öncesi doktorunuzdan onay almayı ihmal etmeyin.

2. Gamzeli

Gamzeli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Daha önceleri "Nutrafarm Hyaluronic Acid" tabletini kullanan biri olarak kesinlikle Solgar ürününü piyasada tek geçerim. Diğerleri çok geç sürede fayda sağlarken, Solgar markasına ait hyaluronic acid ikinci haftada başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Bu yüzden gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Son olarak hapın yanı sıra hyaluronic acid serumlarından kullanmanızı da tavsiye ediyorum. Çünkü cildinizi oral yoldan beslerken yüzeysel olarak da besleyerek kesin sonuca ulaşırsınız.

3. Berfin K.

Berfin K. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Gamzeli hanımın söylediklerine katılıyorum. Ürün fiyatı pahalı ama etkisi kendini kısa sürede göstermeye başlıyor. Tam başarı sağlamak isteyenler en az 5 ay düzenli olarak kullanmaya özen göstersin. Ben 4. ayıma girdim ve kullandığım en iyi ürün diyebilirim. Bu arada toplu alımlarınızda eczaneler yüzde 10 rakamında indirim yapabiliyor.

4. Ali

Ali Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba nutrafarm etkisi kaçıncı haftada başkadı acaba

5. Şaşkın

Şaşkın Forumbudur.Com Ziyaretçi

6. Tuba

Tuba Forumbudur.Com Ziyaretçi

7. Tuba

Tuba Forumbudur.Com Ziyaretçi

Günde 1 tanemi

8. evrim

evrim Forumbudur.Com Ziyaretçi

merhabalar 5 gündür kullanıyorum cildimde etkisisni farkettim ancak alerjik reaksiyon oluştu kaşıntı ve kabarıklık kullanımı bırakmalımıyım bilmiyorum ....

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş