Solgar Hyaluronic Acid Kullananlar

Gülistan

Forumbudur.Com
Üye
Solgar Hyaluronic Acid, özel formülü sayesinde cildin daha geç yaşlanmasına ve ciltte meydana gelen kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan bir gıda takviyesi üründür. Özel besin takviyesi olarak eczaneler satışı yapılan Solgar Hyaluronic Acid, düzenli kullanıldığı takdirde ciltte gözle görülür değişimler meydana gelmektedir. İçerdiği özel seçilmiş etkin maddeler ile cildiniz eskisinden daha sağlıklı görünüme kavuşturmaktadır.

Hyaluronic Acid Neden Kullanılır?
Yaş ilerledikçe cilt Hyaluronic Acid kaybetmeye başlar, bu durum ister istemez cildin nem tutmasına engel olarak cildin esnemesine ve gevşemesine neden olur. Hyaluronik Asit tam bu noktada devreye girerek cildin kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırır. Böylece nemini kaybedip kırışmaya başlayan cilt kendini onarmaya başlar. Ayrıca formülünde bulunan BioCell Collogen II® Ekstresi sayesinde cildin daha gergin görünmesine yardımcı olur. Cildin yanı sıra eklem problemlerine karşıda etkili olduğunu bilmenizi isterim. Eklemlerde meydana gelecek problemlere karşı koruyucu kalkan oluşturur.

Solgar Hyaluronic Acid Özellikleri, Faydaları:
  • Cildin nem kaybını su tutma özelliği sayesinde engeller.
  • Ciltte meydana gelen kırışıklık izlerini azaltır.
  • Takviye edici gıda olduğu için ilaç olarak kullanılamaz.
  • Cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlar.
Ürün Bileşenleri:
  • C Vitamini (kalsiyum askorbat) 100 mg
  • Sodyum 25 mg
  • BioCell Collogen II® Ekstresi 1200 mg
  • Hidrolize Kollajen Tip II 750 mg
  • Kondroitin Sülfat 240 mg
  • Hyaluronik asit 120 mg
Kullanım Şekli:
Uzmanlar tarafından tavsiye edilen günlük kullanım dozu 1 tablet, tabletler tok karnına alınmalıdır.

Solgar Hyaluronic Acid Yan Etkileri:
Yapılan araştırmalara göre herhangi bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Ancak bazı kişilerde beklenmedik alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Bunlar sırasıyla şöyledir;
  • Ağız ve yüz bölgesinde kızarıklık ve şişlik meydana gelebilir.
  • Nefes almakta zorluk çekme.
  • Kaşıntı ve ciltte kabarmalar.
Solgar Hyaluronic Acid kullanacak gebe ve emzirme dönemine giren bayanlar, kesinlikle kullanım öncesi doktorunuzdan onay almayı ihmal etmeyin.
Daha önceden Solgar markasının Hyaluronic Acid ürününü kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi sayfa altında yazılı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
İlerleyen yaşlarda kullanılması gereken takviye edici gıdadır. Ben 2-3 aydır aralıksız kullanmaya özen gösteriyorum. Cildimde meydana gelen kırışıklıklar azaldı ve cildim eskisinden daha canlı görünüyor. Gerçi bu ürünü dışarıdan desteklemek için dermaroller ve hyaluronic-acid serum kullanmanızı da tavsiye ederim. Küçük bir araştırma yaparak nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aylin

Forumbudur.Com
Üye
Uzun zaman kullandım ve çok memnun kaldığım bir üründür. Fakat piyasa değeri 2 katı olunca kullanmayı bırakmıştım. Solgar markası çok kaliteli ürünler üretiyor ama fiyat bakımından Türkiye şartlarına göre çok pahalı olduğunu söyleyebilirim.

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Ciltte meydana gelen çatlakları gerçekten onarıyor. Zaten cildin kaybettiği su ihtiyacını karşılıyor. İlerleyen yaşlarda cilt altında var olan su kuruduğu için ciltte çatlama ve kırışıklık meydana geliyor. Solgar alanında 1 numaralı marka diyebilirim.