Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Nedir?
Tamamen ek bir gıdadır. Bitkiseldir. Şeker, nişasta, buğday ve süt ürünleri bulunmamaktadır. Bunların yanı sıra içerisinde renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmamıştır. 60 tabletli ve 120 tabletli olarak iki şişe çeşidi vardır. Cam şişe de muhafaza edilmektedir. İçerisinde deniz kabuklusu içermemektedir. Eklemler hassas yerler olduğu için eklemlerdeki elastikliği korumak ve bozulan eklemi düzeltmek için yapılmıştır. Kullananlarda olumlu sonuçlar gözlemlenmiştir.

Solgar-Glucosamine-Kullananlar.jpg


Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Ne İçin Kullanılır?

İlerleyen yaşlar da görülen diz ağrıları veya ağır kaldırmaktan dolayı oluşan kemik ağrıları için kullanılabilir. Kıkırdakların ve eklemlerin zaman içerisinde kaybettikleri elastik yapıyı tekrardan kazanılmasını sağlar. Solgar glucosamine kalojen üretimi için gerekli olan doğal bir sülfür yapıcıdır.

Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Kimler Kullanabilir?
Solgar Glucosamine yaşlılar, eklem ve kıkırdakların da problemleri olan kişiler kullanabilir. Solgar Glucosamine kişilerin kemiklerindeki elastik yapının onarılmasını sağlayacaktır. Kişinin eklem ağrıları son bulacaktır ve eskisi gibi eklemlerini hareket ettirebilecektir.

Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Eklemlerinde bir problem olmayan kişiler ve ağrısı olmayan kişiler kullanmamalıdır. Bir hekime danışarak kişinin içerisindekileri alerjisi olup olmadığı öğrenilmeli ve kişi ona göre kullanmaya başlamalıdır.

Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Nasıl Kullanılır?
Ağız yoluyla alınır. Kişi bir bardak su ile yutabilir. Günde iki kere Solgar Glucosamine kullanmalıdır. Yemeklerden sonra içmeye dikkat etmelidir. Solgar Glucosamine her gün aynı saatlerde içilmelidir.

Solgar Glucosamine Chondroitin Complex Yan Etkileri:
Tamamen bitkisel bir ürün olduğu için yan etkisi bulunmamaktadır. Olur da kullanım sonrası herhangi bir yan etki yaşanır, o vakit doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.
 

Benzer konular