Solgar Formula SNH Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Formula SNH Nedir?
Solgar Formula SNH, içerisinde pek çok vitamin bulunan bir üründür. Bu vitamin deposunun içinde silisyum, sülfür, çinko gibi mineraller ile çeşitli amino asitler ve bol miktarda C vitamini bulunmaktadır. Solgar Formula SNH tablet şeklinde oluşturulur ve satışa sunulur.

Solgar-Formula-SNH-Kullananlar.jpg


Solgar Formula SNH Ne İçin Kullanılır?
İçerisinde insan vücudu için gerekli olan birçok minareli ve vitamini barındıran bu ürün daha çok saç ve tırnaklardaki birçok sorun nedeni ile tercih edilir. Solgar Formula SNH daha çok saç derisindeki problemlere karşı tercih edilir. Saç derisine bakım yapan ve deri ile saç köklerini güçlendirir. Ayrıca kişilerde saç oluşunu hızlandırıcı etkisi olduğu gözlemlenmiştir. Bu ürün tırnaklarda ise kolay kırılmayı engeller ve tırnakların güçlenmesini sağlar.

Solgar Formula SNH Kimler Kullanabilir?
Bu ürün tırnaklarında güçsüzlük dolayısı ile sürekli kırılma meydana gelen veya saç kökleri ile saç derisinde problem olan herkes tarafından kullanılabilir.

Solgar Formula SNH Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Formula SNH adlı vitamin herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Ancak kişilerin bu ürünü çocukların kullanması önerilmez. Yetişkinler tarafından dikkat edilerek günde en fazla 2 kapsül kullanılmalıdır.

Solgar Formula SNH Nasıl Kullanılır?
Solgar Formula SNH vitamin piyasada kapsül şeklinde bulunur. Bu vitamin 200 ml su içinde bir kapsülü eritilerek sabah ve akşam yemekle birlikte günde en fazla 2 kere kullanılır.

Solgar Formula SNH Yan Etkileri:
Solgar Formula SNH içinde hiçbir katkı maddesi, şeker, tuz, soya veya herhangi bir tatlandırıcı yoktur. Dolayısı ile ürün yeteri dozda kullanıldığında hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.
 

Benzer konular