Solgar Alpha Lipoic Acid Kullananlar

Eczacı

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
6 Ocak 2017
Mesajlar
66
Tepkime puanı
10
Solgar Alpha Lipoic Acid Nedir?
Gıda takviyesi
olarak hazırlanan Solgar Alpha Lipoic Acid antioksidan etkilidir. Alfa lipoik asit içermektedir.

Solgar Alpha Lipoic Acid Ne İçin Kullanılır?
Ürünün içeriğinde bulunan antioksidan etkiler, akut zehirlerin vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır. Hastalıkların iyileşme süreçlerinde olumlu rol oynayarak metabolizmayı güçlendirir. Hiv virüslerinin gelişimlerini zorlayarak metabolizmayı koruma etkisine sahiptir. Vücuttaki şeker dengesini sağlar. Sinir sistemini korur. Hafızayı güçlendirir.

Solgar-Alpha-Lipoic-Acid.jpg


Solgar Alpha Lipoic Acid Kimler Kullanabilir?
Solgar Alpha Lipoic Acid, metabolizmasını güçlendirmek ve hastalıklara dirençli kılmak isteyen herkes tarafından güvenle kullanılan bir üründür. Ürünün belli dönemlerde kullanımı vücutta detoks etkisi sağlar. Vücudun insülin dengesini sağladığından doktor kontrolünde olmak koşulu ile diyabet hastaları tarafından kullanılabilir.

Solgar Alpha Lipoic Acid Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Alpha Lipoic Acid, mide problemleri yaşayanlar, kalp ve damar sorunları bulunan kimseler, karaciğer ve böbrek yetmezliği hastaları, kanser tedavisi gören hastalar tarafından kullanılmamalıdır. Ürünün hamilelik ve emzirme döneminde kullanılması önerilmemektedir.

Solgar Alpha Lipoic Acid Nasıl Kullanılır?
Solgar Alpha Lipoic Acid etkili bir üründür. Günde yalnızca bir tablet alınması yeterlidir. Tabletlerin kullanımı sırasında bol su ile alınması tavsiye edilmektedir. Yemeklerden sonra alınması önerilir.

Solgar Alpha Lipoic Acid Yan Etkileri:
Ürünün etken maddesi Alfa lipoik asittir. İçeriğinde alerjen maddeler bulunmamaktadır. Ancak ürünün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerji eğiliminde, yan etkilere sebebiyet verebilir.
 

Benzer konular