Solgar Advanced Antioxidant Formula Kullananlar

'Gıda Takviyesi' forumunda Eczacı tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Eczacı

  Eczacı Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  56
  Alınan Beğeniler:
  7
  Ödül Puanları:
  8
  Solgar Advanced Antioxidant Formula Nedir?
  Solgar Advanced Antioxidant, doğal vitamin ve mineralleri içeren bir gıda takviyesidir. A,C,E vitaminleri, koenzim, linizat ve glisinat içermektedir.

  Solgar Advanced Antioxidant Formula Ne İçin Kullanılır?
  İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde vücudun bağışık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı dirençli kılar. Antioksidan özellikler taşıyan Solgar Advanced Antioxidant vücuttaki yağ dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Saç ve tırnak dokusunun yenilenmesini sağlayan ürün, vitamin eksikliğine bağlı cilt sorunlarının giderilmesinde etkilidir. İnsülin dengesinin düzenlenmesini sağlar.

  Solgar-Advanced-Antioxidant-Formula-Kullananlar.jpg

  Solgar Advanced Antioxidant Formula Kimler Kullanabilir?
  A,C ve E vitaminlerinin eksikliği görülen kimseler tarafından kullanılabilir. Bu vitaminlerin eksikliği düzenli ve dengeli beslenmeyen kimselerde sıklıkla rastlanmaktadır. Bu vitaminlerin eksikliğine bağlı olarak halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi, tırnak kırılması, cilt kuruluğu görülen kişiler Solgar Advanced Antioxidant Formula kullanabilirler.

  Solgar Advanced Antioxidant Formula Dikkatli Kullanması Gerekenler:
  Solgar Advanced Antioxidant Formula ileri derecede karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği ve kalp problemleri olan kimseler tarafından doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. Ayrıca gasrtit, reflü ve ülser gibi mide sorunları yaşayanlar tarafından da doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

  Solgar Advanced Antioxidant Formula Nasıl Kullanılır?
  Doktor tarafından tavsiye edilmediği müddetçe günde bir kez alınması yeterlidir. Kullanım sırasında bol ile birlikte içilmesi önerilmektedir.

  Solgar Advanced Antioxidant Formula Yan Etkileri:
  Ürünün kullanımı sırasında kalp çarpıntısı ve deri üzerinde döküntüler meydana gelebilir. Bu belirtiler görülürse doktora başvurulmalıdır.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş