Solgar 5 HTP Kullananlar

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Yiğit tarafından 12 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Yiğit

Yiğit Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Solgar 5-HTP, serotonin üretmek için ve psikolojik tedavilerde kullanılan bir ara metabolitdir. Melatonin dengesini sağlayarak uyku düzenini sağlar bir nevi doğal antidepresan etkisi göstermektedir. Bazı kişiler bu hapı zayıflamak için kullanmaktadır. Çünkü iştah kapatan bir formüle sahip olduğu için halk arasında doğal zayıflama ilacı olarak da adlandırılmaktadır. Anksiyete bozukluğu ve depresyon başlangıcı beliren hastalar bu yardımcı ürünü kullanabilirler.

5-HTP Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

• Uykusuzluk problemini ortadan kaldırır. REM uykusunun artışına neden olarak uyku kalitesini yükseltir.

• 5-HTP’nin anti-deprasanlar kadar etkili bir ürün olduğu açıklanmıştır.

• Kilo kaybına neden olarak fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olur.

• Baş ağrısı durumlarında ağrı kesici görevi görmektedir.

• Bitkisel kapsüllerden üretilmiştir.

İçindekiler:
    • 5-Hidroksitriptofan 100 mg
    • Valerian kök ekstresi (4:1) 100 mg
    • Vitamin B6 10 mg
    Kullanım Önerisi:
    Doktor tarafından aksi söylenilmediği takdirde yemeklerden önce günde 1 kapsül olacak şekilde kullanılır.

Solgar 5 HTP Yan Etkileri Nelerdir?
    • Herhangi bir yan etkisi olduğu saptanmamıştır. Fakat bazı kullanıcılar tarafından ishale ve cinsel isteksizliğe yol açtığı söylenmektedir.
    • Beklenmedik yan etkiler yaşandığı takdirde ürün kullanımı bırakılmalı ve doktora danışılmalıdır.

2. Kübra Sarıkaya

Kübra Sarıkaya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Zamanında sakinleştirici olarak kullandığım kapsüldür. Yanı sıra kilo vermeye yarayan özel bir formüle sahip. Yalnız uykusuzluğu iyi gelirken uykudan uyanmak istemiyorsunuz. Böylece yemeden içmeden kesilip kilo verdiğimiz doğrudur. Yalnız düzenli kullanılması gereken bir ilaçtır.

3. Remzi

Remzi Forumbudur.Com Ziyaretçi

Solgar’ın tüm vitaminleri ve ilaçları etkisini en iyi şekilde göstermektedir. Bu 5HTP olanı bana da doktorum tavsite etmişti. Kullandıktan sonra hayata karşı stresiniz azalıyor ve perdelerinizi kaldırınca kedi gibi bir insan oluyorsunuz. Yalnız bende kilo kaybına değil kilo artışına neden oldu. Yedim içtim uyudum. :D

Bu Sayfayı Paylaş