Skype Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır?

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
19 May 2017
Mesajlar
108
Tepkime puanı
57
Konum
Kayseri
Skype bildirimlerini cihaz ekranında almak istemiyorsanız yapmanız gereken bir kaç ayar var. Bu ayarları nasıl yapacağınızı öğrenmek için aşağıda size uygun olan adımı izleyebilirsiniz.
  • Android'de: Menü simgesine (üç dikey çizgi) dokunun, Ayarlar > Bildirimler'e dokunun, daha sonra bildirimleri açmak veya kapatmak için Bildirimler'e dokunun.

  • iOS'da: Ana ekrandan, Ayarlar (dişli simgesi) > Bildirimler'e dokunun, daha sonra bildirimleri açmak veya kapatmak için Bildirimlere İzin Ver'e dokunun.

  • Mac'de: Skype > Tercihler > Bildirimler'e gidin, daha sonra listelenmiş tüm bildirim türlerini işaretleyin veya mevcut işaretlerini kaldırın.

  • Windows 10 için Skype'ta: Ayarlar'ı (dişli simgesi) seçin, Bildirim Ayarları'nın altından dokunarak her bir bildirim türünü açın veya kapatın.
  • Web'de: Ayarlar'ı seçin (dişli simgesi).

  • Windows masaüstünde: Araçlar > Seçenekler > Bildirimler'i seçin, daha sonra Windows için Skype masaüstü bildirimlerini etkinleştir'i işaretleyin veya mevcut işareti kaldırın.
Yukarıdaki adımlardan size uygun olanı izlediğinizde Bildirim ayarlarınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
 

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
19 May 2017
Mesajlar
108
Tepkime puanı
57
Konum
Kayseri
Bu arada iPhone'da bildirimleri kapatmak için yorumda paylaştığım ayarları düzenleyin.

Bildirimleri kapatmak için:

  • Ana ekranda bildirim veya arama bildirimlerini görmek istemiyorsanız iPhone'un "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
  • "Bildirim Merkezi"ne dokunun.
  • Bu ekrandan Skype uygulamasını bulun ve üzerine gelerek "hiçbiri" simgesine dokunun. Eğer olur da tekrardan bildirimleri açmak isterseniz yine aynı adımları uygulayabilirsiniz. Yorum devamına bıraktığım görselde bildirimi kapalı ekran görüntüsü bulunmaktadır. Bildirim almak istemiyorsanız sizde bu görüntüyü seçmelisiniz.
 

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Katılım
3 Kas 2016
Mesajlar
382
Tepkime puanı
591
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.forumbudur.com
Faydalı anlatımlarınız için teşekkür ederiz. Bu konu Skype kullanıcısı olan herkes için faydalı bir paylaşım olmuş. Bu tarz konuların paylaşımına devam etmeniz bizi mutlu eder.
 

Benzer konular