Sizin Fikriniz Nedir?

'Astroloji' forumunda Aslıhan tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Aslıhan

Aslıhan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben burçlara inanır ve burç haritasının bazı konularda doğru saptamalar yaptığını düşünürüm. Ancak gelecekle ilgili değil de duygusal dalgalanmalarla ilgili. Bildiğiniz üzere internetin yaygınlaşmasıyla bu iş internete de açıldı. Bir arkadaşım yamibadan mandelaya astroloji haritasına baktırmış ve yorumu gerçekçi bulmuş. Ben ise bu konuda sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Sizce internet astroloji için sağlıklı bir mekan mıdır? Doğru yorumlar elde edilebilir mi? Ve önerdiğiniz bir site var mı?

Sizden gelecek fikirler doğrultusunda astrolojiyi oradan takip edebilirim.

Son düzenleme: 28 Şubat 2018

2. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Ben oldu bitti burçlara inanmam. Benim fikrimi sorarsanız tatlı ve değerli zamanınızı bu gibi saçma şeylere harcamayın.

Aslıhan bunu beğendi.

3. Aslıhan

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya faldansa bu burç işi daha quantum fiziği enerji vesaire üzerine kurgulanıyor ya. Belki daha yakın tahminleri olabilir diye düşünüyorum ben. O sebeple de bu konu hakkında fikirlere değer veriyorum. :)

Alperen bunu beğendi.

4. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Ha burç ve falı mantık olarak karşılaştırdığında burç daha mantıklı fakat, bana ikisi de mantıksız geliyor. İşte inançlar kişiden kişiye değişiyor yapacak bir şey yok. :)

Aslıhan bunu beğendi.

5. Aslıhan

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Elbette kişiden kişiye değişen bir konu :) ancak fikir alışverişi yapmak da çok güzel, teşekkür ederim. :)

Alperen bunu beğendi.

6. n0th1ng

n0th1ng Forumbudur.Com Ziyaretçi

Burçalara inanmak çölde tsunami olmasını beklemekle eşdeğer.
    Burçlar doğru bir konu olsaydı yeryüzünde sadece 12 çeşit insan tipi olurdur sanırım.
    Bu konuda akrep burcu olan 2 kişinin özellikleri kesinlikle birbirini tutmaz gelecekleri geçmişleri yaptıkları davranışları uyuşmaz bunun neresinde doğruluk payı vardır yani tamamen saçmalık.
    Zengin birinin yaşadıklarıyla hindistanda yaşayan fakir birinin yaşadıkları bir midir.
    İkisininde aynı burç olduğunu varsayalım.
    Peki bu burç 2 sininde hayatını aynı şekilde mi etkiler.
    2018 yılında kendinizi şu saçma sapan konuları kaptırmanız hayret verici.

Alperen bunu beğendi.

Yükleniyor...