Siyah Maske Kullananların Yorumları

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Suzan Demir tarafından 28 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. Suzan Demir

Suzan Demir Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Bilindiği üzere piyasada şu sıralar siyah maske ürünü en çok satılan kozmetik ürünler arasında yer almaktadır. Hem internette hem de kozmetik mağazalarda satışı yapılan siyah maske hakkında şu sıralar sıkça sorulan sorular var!

Birçok kişi siyah maske ürünlerinin etkili olmadığını söylerken karşı düşünceye sahip olan kişilerde etkili olduğunu savunmaktadır. Fakat bu durumda iki arada bir derede kalan yine tüketiciler oluyor. Bende bugün bu başlık altında bir konu açmak istedim...

Yazının devamında siyah maske ürününe gelen yorumları okuyabilir, deneyimlerinizi yazılı olarak paylaşabilirsiniz.

siyah-maske-kullananlar.jpg

Siyah Maske Kullananların Yorumları

Daha önceden herhangi bir markanın siyah maske ürününü kullandıysanız, sizden ricam siyah maske hakkındaki tecrübelerinizi bu başlık altında paylaşın. Ayrıca aldığınız maskenin markasını, fiyatını ve nereden satın aldığınızı belirtirseniz çok sevinirim. Böylece bu başlık altında internette araştırmaya koyulan arkadaşlara yardımcı olacaksınız.

Unutmayın; Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir!

2. Sena

Sena Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Black Mask (Siyah Maske) kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim...

Genelde çok makyaj yapan biri olarak günlük olarak cildimi makyaj temizleme suyuyla temizlesem bile gözeneklerimin kapalı olduğunu görüyordum. Bunun üzerine piyasada satışı yapılan Procsin markasının siyah maskesini Gratis mağazasından satın aldım. İlk kullanmamda cildimde ki tüm makyaj kalıntılarını ve siyah noktalarımı temizlediğini söyleyebilirim. Fiyatı 24 TL gibi olan bu ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Bu başlığa benzer bir konuyu geçen hafta paylaşmıştım ve konu altına kullanıcı yorumu çok gelmişti. Yalnız ben Procsin markasının siyah maske ürünü için açmıştım konuyu...

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak açtığım konuya gözden geçirebilir, deneyimlerini yazılı olarak paylaşan kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Procsin (Siyah Maske) kullananların yorumları için tıklayın.

Açelya bunu beğendi.

3. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önceden eczaneden aldığım siyah maskeyi kullanmışlığım oldu. Fakat gerçek anlamda memnun kalmadığımı, burun bantlarının daha etkili olduğunu söyleyebilirim.

Benim aldığım markanın ismini tam olarak hatırlayamadım, ama sonuçta farklı olacağını da düşünmüyorum.

Aldığımda fiyatı 48 TL indirimli almıştım. Şimdi bilmiyorum ne kadar olmuştur. Zaten eczaneye gittiğinizde onlar size en iyi olanı veriyorlar. Böyle ürünler almadan önce ücretsiz cilt analizi de yaptırmayı unutmayın.

4. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bende "Beauty Face" markasının siyah maskesini kullanmıştım. 24,5 TL gibi bir fiyata satın almıştım ve internetten sipariş vermiştim. Tarafıma ulaştığı günden bugüne kadar haftada 1 defa kullanıyorum. Ama öyle ağım şahım bir siyah nokta temizleme etkisine sahip değil.

Ben şimdi "Black Gold Mask" markasının maskesini alacağım, bakalım belki beklentilerimi karşılayacak bir üründür.

5. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Dephyto siyah maskeyi kullandım ve çok memnun kaldığım söylenemez. Henüz 3 - 4 kez uyguladım fakat bu kadar kısa zamanda orta dereceli sonuç elde ettim. Ama benimle beraber çalışan iş arkadaşımda geçenlerde Watsons mağazasından Procsin maskeyi almış ve iyi sonuçlar aldığını söylüyor. Yalnız çevremdekiler yüzümün daha pürüzsüz ve parlak göründüğünü söylüyor beni tatmin eden şeylerden biri de makyaj yüzünden çıkan sivilcelerin kuruması diyebilirim.

Son 2 haftadır siyah maske kullanmıyorum ama tekrardan kullanmaya başlayacağım. Kesinlikle kızlar sizde böyle soyulabilir maske kullanmanızı tavsiye ederim. Başta arkadaşın söylediği gibi makyaj kalıntıları sivilcelenmeye yol açtığı gibi gözenekleri kapatıp cildin yağlanmasına neden oluyor. Bu tarz geçici çözüm olacak ürünleri kullanmaktan zarar gelmez düşüncesindeyim. İyi günler diliyorum.

6. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hayatımda böyle şeylere itibar etmedim. Fakat geçenlerde kuzenim burnuma bant yapıştırdı ve burnumda oluşan siyah noktalıkları temizledi. Burnuma yapıştırdığı siyah nokta bandının markası yanlış hatırlamıyorsam Nivea olmalıydı.

Bir yağlı yemeklerden uzak durun ve günlük 2 litre su için. Böylelikle cildinizde siyah nokta oluşumu ortadan kalkar, cildiniz daha sağlıklı görüntüye kavuşur.

Normalde her insan günlük olarak en 1,5 litre su tüketimi yapmalıdır. Çünkü vücut su ihtiyacını karşıladıkça hücreler daha çabuk tazelenir. Bu sayede cilt görüntüsü kusursuzlaşır, ciltte meydana gelen yağlanma problemi ortadan kalkar. Bunları nerden biliyorum, cildiye doktorum bana geçen yıl aynen böyle söylemişti. :)

7. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Daha önceden bir kaç farklı markanın siyah maske ürününü kullandım. Ama hiç birinden memnun kalmadığımı söyleyebilirim. En sağlıklısı 2 haftada bir cilt temizliğine gitmek ve devamlılığını getirmektir. Bu ürünlere fazla bel bağlanılmaması gerekiyor. Çünkü etkileri yok, zararları çok diyebilirim. Şahsi düşüncelerimi yazılı olarak dile getirdim. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır. :)

8. Serapnamli

Serapnamli Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Seray bunu beğendi.

9. Seray

Seray Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları: