Siyah Diş Macunu Gerçekten Beyazlatıyor mu?

Aylin

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır araştırmasını yaptığım bir konu hakkında yardımcı olmanızı rica edeceğim.

Bilindiği üzere günümüzde diş beyazlatıcı birçok markanın macun satışı yapılmaktadır. Fakat son zamanlarda en çok dikkatimi çeken aktif karbon özellikli siyah diş macunları oldu. Daha önceden hiç denemediğim için nasıl bir etkiye sahip olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Çevremde kullanan biri de olmadığı için siz kullananların deneyimlerini paylaşmasını istiyorum. Sizden gelecek geri bildirime istinaden siyah diş macunu alıp kullanacağım. Şuan hamile olduğum için herhangi bir yan etkisi durumu olur mu?

Yabancı ülkelerdeki birçok kullanıcının "Blackwood" olarak adlandırılan bu macunlardan memnun kaldığını okudum. Gerçekten dişleri beyazlatma konusunda başarılı bir ürün müdür?

Şimdiden cevaplama da bulunacak arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.

Suzan Demir

Forumbudur.Com
Moderatör
Beyazlattığı söyleniyor ama hiç denemedim. Bende merak edip kullanmak istiyorum ama etkileri konusunda endişeliyim. Sonuçta siyah macun dişleri nasıl kristal gibi beyazlatacak merak konusu. :D

Selma

Forumbudur.Com
Üye
Daha önceden kullanan biri olarak diğer beyaz macunlardan hiç bir farkı olmadığını söyleyebilirim. Bence böyle ürünler reklamlarla çok abartılarak insanlara anlatılıyor. Kullandım hiç bir faydası yok ama diğer macunlardan biraz daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ekstra beyazlık falan sağladığı falan yalan haberler.