Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi Kullananlar

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Dilek tarafından 18 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Bugün sizlerden bir konu hakkında yardım almak istiyorum. Bilindiği üzere son yıllarda Sinoz adlı marka tüm cilt tipleri için farklı bakım ürünleri piyasaya çıkarmıştır. Benimde bu markanın "Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi" ürününe ihtiyacım var. Yalnız yakın çevremde daha önceden bu kremi kullanan olmadığı için etkisi nasıldır bilmiyorum.

sinoz-mavi-anemon-cicegi-kremi.jpg

Üretici firmanın sitesinde ürün etkileri sırasıyla şöyle açıklanmıştır;

• Ciltte meydana gelen ince çizgiler ve gözle görülür kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur,
    • Akne oluşumunu önler.
    • Gözle görülür siyah noktaların yok olmasını sağlar,
    • Cildin ihtiyaç duyduğu nem ve yağ dengesini sağlayarak cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar,
    • Kimyasal ürünler ve dış faktörler sonucu cildin kaybetmiş olduğu elastikeyetini geri kazandırır.
    • Özellikle 28 yaş sonrası kadın erkek herkesin kullanabileceği bir üründür.

Gerçekten bu ürün içeriği anlattıkları etkileri kullanıcıya sağlıyor mu? Eğer kullanan var ise lütfen konu altına yorum bıraksın. Çünkü böyle bir ürüne ihtiyacım var ama kullanmaya cesaret edemiyorum. Daha önce hiç Sinoz markasına ait ürünler kullanmadım. Sizden gelecek kullanıcı yorumları doğrultusunda ürün siparişi vereceğim. Yorumlarınızı dört gözle bekliyor olacağım. -_-

Şimdiden yorum bırakacak arkadaşlara çok teşekkür ederim. :inlove:

2. Jade

Jade Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürünü kullanan biri olarak şunları sırasıyla söylemek istiyorum;

- Ürün anlattıkları kadar etkili değil.
    - Yerli üretim olduğu için ürün çok pahalıdır.
    - içeriği bakımından sizi tatmin edebilir ama cilde hiç bir yararı yok.
    - Müşteri hizmetleri ürün kullanımı hakkında yardım etmiyor.
    - Ürünlerini WhatsApp üzerinden satıyorlat ve profesyonellik yok denecek kadar yerlerde.
    - Bence paranızı bu ürüne kaptırmak yerine alternatif ürünlere yönelin.

Ürünü kullandıktan sonra bir daha sipariş vermedim. Çünkü beklentilerin çok altında kalan bir üründür.

3. Tilbe

Tilbe Forumbudur.Com Ziyaretçi

Anlatıldığı kadar iyi bir ürün değil. Bende herhangi bir güzel etki yaratmadı. Aldığım ve kullandığım için pişmanım. Ben gibi pişmanlığa kapılmak istemiyorsanız boşuna paranızı bu ürüne vermeyin.

4. Nisan

Nisan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hiç güzel bir krem değil.bir hafta kullandım.yuzumde sivilceler yaptı.beyax yağ bezeleri oluşturdu.almayin paranızı boşa vermeyin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş