Sinoz Leke Kremi Kullananlar

Gülay Keskin

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle piyasada satışı yapılan leke kremi hakkında bir bilgi paylaşımında bulunacağım. Aslında başlığa bakacak olursanız konuyu kullanıcı yorumları için açtım. Fakat "Sinoz Leke Kremi" hakkında daha önceden bilgi sahibi olmayanları bilgilendirip daha sonra kullanıcı yorumları için bir açıklamada bulunacağım.

Evet, bilindiği üzere yaz aylarında güneş lekeleri cilt üzerinde istenmedik lekelere yol açabiliyor. Biz kadınlarda bu durum karşısında en iyi sonucu elde etmemizi sağlayacak krem arayışına koyuluruz. Bende bugün internette kısa bir araştırma yaparken Sinoz markalı leke kreminin tanıtım reklamıyla karşılaştım. Ancak daha önceden marka hakkında bilgi sahibi olmadığım için ürün hakkında kullanıcı yorumlarını bu sayfa üzerinde toplamak istiyorum. Tabi öncesinde ürünü azda olsa tanıyalım...

sinoz-leke-kremi.jpg

Üreticinin Açıklamalarına Göre (Sinoz Leke Kremi):

Anlattıklarına göre Sağlık Bakanlığı ruhsatlı tesislerde üretiliyor ve ülke çapında bulunan yüzlerce eczanede satışı yapılıyor. İçeriğinde cilde zarar verecek hiçbir kimyasal madde bulunmuyormuş. Binlerce kişi tarafından denendiğini ve tam not aldığını söylemekteler. Sadece ülke içi değil dünya çapında da satışı yapılıyormuş. Ne kadar yalan doğru bilmiyorum, ama bu Sinoz markasını birçok ünlününde kullandığına dair bilgilere ulaştım.

Sizden ricam daha önceden Sinoz leke kremini kullandıysanız deneyimlerinizi yorum bölümünden paylaşın. Böylece sizden gelecek yorumlar doğrultusunda ürün siparişini vereceğim.

Aşağıda paylaştığım resimlerdeki gibi gerçekten etkili midir?

cilt-lekesi-sinoz.jpg

Unutmayın, ben gibi Sinoz leke kreminin araştırmasını yapacak olanlarda sizden gelecek yorumlara göre tercihte bulunacaktır.

Havva Uslu

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba, çok güzel bir konu, bende olan lekeleri giderdiğini gönül rahatlı ile söylemem gerek, leke kremini kullandım yaklaşık olarak 6 ay sürdü işim gereği çok makyaj yaptığım için cildim çok kötü olmuştu fakat şuan gerçekten iyi diyebilirim, şuanda beyazlatıcı kremini kullanıyorum bir aydır, onuda yazarım bildiklerimi tabiki her markanın ürünü iyi olacak diye söz konusu değil fakat sinoz gerçekten leke kreminde iyi demezsem kendimi kandırmış olurum. Ama şahsi görüşüm ürünü kullanmadan çagrı merkezinden müşteri hizmetlerinden destek alınız ve o önerileri kullanın.

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
Ne kadar etkili olduğunu gerçekten merak ediyorum.

sinemEJ

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle piyasada satışı yapılan leke kremi hakkında bir bilgi paylaşımında bulunacağım. Aslında başlığa bakacak olursanız konuyu kullanıcı yorumları için açtım. Fakat "Sinoz Leke Kremi" hakkında daha önceden bilgi sahibi olmayanları bilgilendirip daha sonra kullanıcı yorumları için bir açıklamada bulunacağım.

Evet, bilindiği üzere yaz aylarında güneş lekeleri cilt üzerinde istenmedik lekelere yol açabiliyor. Biz kadınlarda bu durum karşısında en iyi sonucu elde etmemizi sağlayacak krem arayışına koyuluruz. Bende bugün internette kısa bir araştırma yaparken Sinoz markalı leke kreminin tanıtım reklamıyla karşılaştım. Ancak daha önceden marka hakkında bilgi sahibi olmadığım için ürün hakkında kullanıcı yorumlarını bu sayfa üzerinde toplamak istiyorum. Tabi öncesinde ürünü azda olsa tanıyalım...

Ekli dosyayı görüntüle 730

Üreticinin Açıklamalarına Göre (Sinoz Leke Kremi):

Anlattıklarına göre Sağlık Bakanlığı ruhsatlı tesislerde üretiliyor ve ülke çapında bulunan yüzlerce eczanede satışı yapılıyor. İçeriğinde cilde zarar verecek hiçbir kimyasal madde bulunmuyormuş. Binlerce kişi tarafından denendiğini ve tam not aldığını söylemekteler. Sadece ülke içi değil dünya çapında da satışı yapılıyormuş. Ne kadar yalan doğru bilmiyorum, ama bu Sinoz markasını birçok ünlününde kullandığına dair bilgilere ulaştım.

Sizden ricam daha önceden Sinoz leke kremini kullandıysanız deneyimlerinizi yorum bölümünden paylaşın. Böylece sizden gelecek yorumlar doğrultusunda ürün siparişini vereceğim.

Aşağıda paylaştığım resimlerdeki gibi gerçekten etkili midir?

Ekli dosyayı görüntüle 233

Unutmayın, ben gibi Sinoz leke kreminin araştırmasını yapacak olanlarda sizden gelecek yorumlara göre tercihte bulunacaktır.
Birçok ünlü kullanmış Ece Erken filan var ama burada yorumları okuyunca kafam karıştı.

Merve_86

Forumbudur.Com
Üye
Birçok ünlü kullanmış Ece Erken filan var ama burada yorumları okuyunca kafam karıştı.
leke kremlerin hepsini denedim 2 yıl boyunca gitmedik doktor bırakmadım sonuç alamadım sonunda dermatolog doktorum melanogen krem yazdı Allah razı olsun 20 günde yanaklarımdaki ve yüzümdeki lekeler yok oldu takıntı olmuştu ameliyat olmayı bile düşünüyordum arkadaşlarım kakılmış diye şaka yapıyorlardı pskolojim bozulmuştu eczaneden 110 tl ye aldım kazıklandım ama internette daha 75 tl ye satılıyor, öneririm ayrıca sinoz kesinlikle almayın hiç işe yaramıyor ve sivilce yapıyor

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Ben geçen yıl kullanan biri olarak çokta aman aman bir değişim yaşadığımı söyleyemem. Zaten bu marka dilden dile dolaştığı için bu kadar büyüdür. Cildiye doktoruna bu markayı kullanıyorum dediğimde hiç gerek yok demişti. Bence cildiye uzmanına görünmeden bu tarz kremleri ben gibi heves edip kullanmayın. :)