Sinoz Leke Kremi Kullananlar

'Cilt Bakım Ürünleri' forumunda Gülay Keskin tarafından 17 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Gülay Keskin

Gülay Keskin Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Merhabalar,

Bugün sizlerle piyasada satışı yapılan leke kremi hakkında bir bilgi paylaşımında bulunacağım. Aslında başlığa bakacak olursanız konuyu kullanıcı yorumları için açtım. Fakat "Sinoz Leke Kremi" hakkında daha önceden bilgi sahibi olmayanları bilgilendirip daha sonra kullanıcı yorumları için bir açıklamada bulunacağım.

Evet, bilindiği üzere yaz aylarında güneş lekeleri cilt üzerinde istenmedik lekelere yol açabiliyor. Biz kadınlarda bu durum karşısında en iyi sonucu elde etmemizi sağlayacak krem arayışına koyuluruz. Bende bugün internette kısa bir araştırma yaparken Sinoz markalı leke kreminin tanıtım reklamıyla karşılaştım. Ancak daha önceden marka hakkında bilgi sahibi olmadığım için ürün hakkında kullanıcı yorumlarını bu sayfa üzerinde toplamak istiyorum. Tabi öncesinde ürünü azda olsa tanıyalım...

sinoz-leke-kremi.jpg

Üreticinin Açıklamalarına Göre (Sinoz Leke Kremi):
    Anlattıklarına göre Sağlık Bakanlığı ruhsatlı tesislerde üretiliyor ve ülke çapında bulunan yüzlerce eczanede satışı yapılıyor. İçeriğinde cilde zarar verecek hiçbir kimyasal madde bulunmuyormuş. Binlerce kişi tarafından denendiğini ve tam not aldığını söylemekteler. Sadece ülke içi değil dünya çapında da satışı yapılıyormuş. Ne kadar yalan doğru bilmiyorum, ama bu Sinoz markasını birçok ünlününde kullandığına dair bilgilere ulaştım.

Sizden ricam daha önceden Sinoz leke kremini kullandıysanız deneyimlerinizi yorum bölümünden paylaşın. Böylece sizden gelecek yorumlar doğrultusunda ürün siparişini vereceğim.

Aşağıda paylaştığım resimlerdeki gibi gerçekten etkili midir?

cilt-lekesi-sinoz.jpg

Unutmayın, ben gibi Sinoz leke kreminin araştırmasını yapacak olanlarda sizden gelecek yorumlara göre tercihte bulunacaktır.

2. Banu Aydın

Banu Aydın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullandım hiç memnun da kalmadım. Boş yere o kadar param gitti ve beklentilerimin altında bir ürün çıktığını söyleyebilirim. Bence doğal yöntemler bu tarz kremlerden daha iyi sonuç almamızı sağlıyor. Ben şuan doğal kürler hazırlayıp kullanıyorum. Kısa süre sonra cilt için hazırladığım maskeleri forumda paylaşacağım.

Birde bu ürün satışını yapan kişiler bana çok ilgisiz geldiler. Ünlüler kullandı palavrasına inanmayın. ;)

3. Selda

Selda Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende kullandım bu kremden ve hiçte memnun kalmadım. Sözde lekeyi gideriyor, doğal cilt rengini sağlıyor gibi gibi yalanlara inanıp gidip boşuna paranızı kaptırmayın. Ürünün eczanelerde satılıyor olması gözünüzü boyamasın. Ben pişman kaldığımı bilmenizi isterim.

Eğer ürün hakkında bana soru sormak isteyen varsa emin olun tarafınıza samimi cevaplamalar da bulunacağımdan şüpheniz olmasın. Gidip ürün satıcılarına sorular sormayın, insanı çok kolay şekilde kandırabiliyorlar. :mad:

4. Yeşim Sandal

Yeşim Sandal Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bir haftadır kullanıyorum ve hiç bir şekilde memnun kalmadım. Kullanmak isteyenler bence doktor tavsiyesi üzerine ürün alsınlar. Ben yorumları okuyup bu ürünü alan biri olarak çok pişmanım.

5. Zübeyde Özcan

Zübeyde Özcan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürünü bende bir ay kullandım ve kesinlikle memnun kalmadım.Verdiğim paraya gerçekten yazık diyorum. Müşteri temsilcileri de ilgisizler boşuna almayın derim anlatınlanların aksine hiç faydasını göremediğim bir krem başka alternatifler araştırın bence.

6. Havva Uslu

Havva Uslu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, çok güzel bir konu, bende olan lekeleri giderdiğini gönül rahatlı ile söylemem gerek, leke kremini kullandım yaklaşık olarak 6 ay sürdü işim gereği çok makyaj yaptığım için cildim çok kötü olmuştu fakat şuan gerçekten iyi diyebilirim, şuanda beyazlatıcı kremini kullanıyorum bir aydır, onuda yazarım bildiklerimi tabiki her markanın ürünü iyi olacak diye söz konusu değil fakat sinoz gerçekten leke kreminde iyi demezsem kendimi kandırmış olurum. Ama şahsi görüşüm ürünü kullanmadan çagrı merkezinden müşteri hizmetlerinden destek alınız ve o önerileri kullanın.

7. Birsel

Birsel Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende kullanıp memnun kalmayanlardan biriyim. Ürünün kaliteli olduğu birçok Instagram hesabında yazıyor ama bana göre anlattıkları kadar etkili değil.

8. Lacmira

Lacmira Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ne kadar etkili olduğunu gerçekten merak ediyorum.

9. sinemEJ

sinemEJ Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Birçok ünlü kullanmış Ece Erken filan var ama burada yorumları okuyunca kafam karıştı.

Son düzenleme: 6 Haziran 2018

10. Xacep

Xacep Forumbudur.Com Ziyaretçi

İkinci yorumda detaylı bir şeyler yazacağım.

11. Xacep

Xacep Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben bir arkadaşımdan şunu öğrendim oksizinc krem ve bepanten kötü kokuyor kalın bi tabaka bepanten sivilastiriyir ama yetmiyor yatarken sür sabah şok olursun o derece mükemmel etki

12. Sevo

Sevo Forumbudur.Com Ziyaretçi

13. Sevo

Sevo Forumbudur.Com Ziyaretçi

Gerçekten sipariş vermek için elime telefon almışken sizin şu yorumunuzla vazgeçmiş birisi olarak çok şaşkınım . Yüzümde sivilce problemim yok çok şükür ama bazı dönemlerde tek tük çıkmasından rahatsız olduğum almayı düşünmüştüm . Ciltte kusma yaptığı ve 2.-3.kutuya muhtaç bıraktığı doğru mu?

14. Nemre

Nemre Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş