Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu Kullananlar

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
12 May 2017
Mesajlar
98
Tepkime puanı
91
Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu, makyaj temizliğinin yanı sıra cilde zarar vermeden cildin nem dengesini sağlar, cildi derinlemesine temizler ve cilt taze bir görünüme kavuşur. Hassas cilt tipleri için tasarlanan bu ürün tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Bu üründe üç kata kadar daha fazla saflaştırılmış su kullanılmıştır. Ürün içerisinde etil alkol ve hayvansal kaynaklı içerikler bulunmamaktadır. B3, B5 ve C vitamınleri ile cildi besler. Dermatolojik olarak onaylanmış olmakla birlikte gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Cilde zarar veren alkol, parfüm, paraben, renklendiriler ve özellikle sert kimyasallar bulundurmayan bu ürün güvenle kullanılabilir. Uygulama sonrasında ciltte oluşmuş bir yağ tabakası hissi uyandırmaz ve rahatsızlık vermez. Yumuşak bir ve doğal görünümlü bir cilt ile beklentileri karşılayan bir ürün. İçerisinde parfüm olmamasından dolayı saf su ile cilt temizleniyormuş gibi hissettiren ürün hipoalerjenik bir cilt ürünüdür. Cildiniz doğal temizliği hak ediyor.

Simple-Micellar-Makyaj-Temizleme-Suyu.jpg


Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu Faydaları, Özellikleri:
  • İnatçı makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler.
  • Temizleme sonrası cilde ekstra ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.
  • İçerdiği özel formülü sayesinde açık gözeneklerin sıklaşmasını sağlar.
  • Kadınların en çok tercih ettiği makyaj temizleme suyudur.
Kullanımı Bilgisi: Ürün cilde bir pamuk yardımıyla nazik ve dairesel hareketler ile uygulanmalıdır. Durulama gerektirmeyen ürün; ciltteki makyajı ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Uygularken ürünün göz ile temasından kaçınılmalıdır. Göz ile temas etmesi halinde; göz bol su ile yıkanmalıdır. kullanım sonrasında tertemiz ve yumuşacık bir his uyandıran Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu her cilt tipi için güvenle kullanılabilir. Temizlenen ve tazelenen cilt aynı zamanda vitaminler ile beslenmekte ve bakımlı bir hale gelmektedir.
Önceden bu ürünü kullanıp deneyim sahibi olan kadınlar, ürün hakkında görüşlerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.