Signal White Now Ağız Bakım Suyu Kullananlar

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
24 Ağu 2017
Mesajlar
70
Tepkime puanı
4
Konum
İstanbul
Signal White Now ağız bakım suyu ağzınızın doğal yapısını koruyarak tüm mikropları ve zararlı asitleri yok eder. Signal White Now diş macunlarında da kullandığı “blue light” teknolojisi sayesinde dişleriniz üzerinde anında beyazlatma etkisi yapmaktadır. Bakım suyunuzu düzenli olarak kullandığınız takdirde kısa sürede diş renginizdeki beyazlığı siz de fark edeceksiniz. Dişlerinizi fırçalayıp hemen ardından Signal white now ağız bakım suyunu düzenli olarak kullandığınızda dişlerinizde yaşadığınız sıcak soğuk hassasiyeti ve diş eti kanaması sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Aktif maddeleri sayesinde ferah bir nefes ve sağlıklı diş ve diş eti garantisi veren signal white now ağız bakım suyu diş fırçasının ulaşamadığı yerlere dahi ulaşır.

signal-agiz-bakim-suyu.jpg


Signal White Now Dişlerinizi Bembeyaz Yapacak:

İçerdiği kristaller ve blue light teknolojisi sayesinde, diş beyazlatma etkisi sizleri de etkileyecek. Düzenli olarak kullandığınız bazı ilaçlar, gün içersinde çok fazla içtiğiniz çay ve kahve dişlerinizin beyazlığını ve parlaklığını kaybetmesine neden olacaktır. Lekeleri kademeli bir şekilde temizleyerek zaman içersinde kalıcı bir beyazlık sağlayan ağız bakım suyu, akışkan yapısı sayesinde ağzınızın içinde her yere sorunsuz şekilde ulaşır. Düzenli olarak Signal White Now Diş Macunu ile fırçaladıktan hemen sonra Signal White Now Ağız Bakım Suyu her diş fırçalamadan sonra 30 saniye gargara şeklinde kullanıldığında alkolsüz özel formülü sayesinde diş ve diş eti sağlığınızı korurken dişlerinizin rengini de beyazlattığını göreceksiniz.

Kullanım Bilgisi: Dişler fırçalandıktan sonra 1 kapak ağza alıp gargara yaptıktan sonra tükürülür. Günlük bu işlemi gerçekleştirdikçe dişlerinzin kısa sürede bembeyaz olmasına yardımcı olabilirsiniz.
Signal'in en çok satan ağız bakım suyu hakkındaki görüşlerinizi siteye üye olduktan sonra yorum bölümünden paylaşmanız mümkündür.
 

Benzer konular