Sevgiliden Ayrılma Nedenleri

'İlişkiler' forumunda Canan tarafından 10 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

 1. Canan

  Canan Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  186
  Alınan Beğeniler:
  96
  Ödül Puanları:
  28
  Malum çoğu ilişki yaşayan çiftler bazı nedenlerden dolayı ayrılığın ateşine düşebiliyorlar. Ancak bilindiği üzere terk edilmenin yanı sıra hangi nedenlerden dolayı sevgiliniz tarafından terk edildiğinizi bilmemekte canınızı çok sıkan bir durumdur.

  Aşk doktorları tarafından yapılan incelemelere ve araştırmalara göre çiftlerin ayrılmasının bir çok geçici nedeni olduğu gerçeği ortaya çıkarılmıştır.

  İşte kadın ve erkek için ayrılmaya yol açan nedenler!

  Kadın tarafının ayrılma nedenleri

  1. Dengesiz tavırları!

  Unutmayın, çoğu kadın dengesiz yapıya sahip erkekle beraberlik sürdüremez. Bu yüzden bir gün iyi bir gün kötü moda sahipseniz kadınınız sizin için endişelenmekte ve geleceğe dair hayalleri yok olmaktadır.

  2. Çok kaba!

  Kesinlikle bayan arkadaşınızı asker arkadaşınız sıfatına koymayın. Çünkü siz ona karşı her ne kadar agresif ve itici olursanız, ilişkinizin son bulması fazla zaman almayacaktır.

  3. Zeki olduğunu düşünüyor!

  Sakın ilişkiniz içinde öğretmen sıfatıyla dolaşmayın. Sizin öğretici kişiliğiniz sevgiliniz olan bayanı zedeleyeceği gibi ilişkisindeki heyecanının kaybedeceği anlamına gelir.

  4. Arkadaşlarına çok zaman harcıyor!

  Hiç bir bayan sevgilisinin kendinden çok arkadaş çevresine zaman ayırmasını kabullenemez. Bu yüzden ilişkinize her şeyden çok zaman ayıracağınızı unutmamalısınız.

  5. Yalan söylüyor!

  Kadınlar yalan konuşan erkeğe güvenmezler ve ileriye dönük hayallere kapılmazlar. Eğer yalan konuşuyorsanız derhal yalanlarınıza bir son verin.

  Erkek tarafının ayrılma nedenleri

  1. Dırdırından bıktım, usandım!

  Kadınlar unutmamalı ki her erkeğin belli bir “dırdır” çekebilecek kapasiteye sahip olduğunu. Her daim boş konuşan ve erkeğini dinlemeyi bilmeyen bir kadın ilişkide kaybetmeye mahkumdur.

  2. Kız arkadaşlarına çok aldanıyor!

  Kız arkadaşlarınızın ilişkiniz hakkında değerlendirme yapması erkeği sıkıyor olabilir. Bu durum karşısında kimseden akıl almaksızın ilişkinizi ve erkeğinizi kontrol altına almayı bilin.

  3. Çok sıkıyor!

  Erkekler hiç bir zaman kendilerini sıkan bayanlardan haz almalar. O yüzden ilişkinizi yaşarken rahat olduğunuzu karşı tarafa aşılamalısınız.

  4. Aşırı kıskanç!

  Erkekler genelde bir bayanın telefonunu, sosyal medya hesaplarını ve internet geçmişini karıştırmayı sever. Eğer en küçük açığınızı yakalarsa direk kozları eline alır ve bir süre sonra ayrılmaya yönelik konuşmalar sergiler.

  5. Geçmişimi yüzüme vuruyor!

  Bazı bayanlar eski erkek arkadaşlarıyla yaşadıklarını yeni olana anlatmaktan kendini geri tutmazlar. Fakat bazı zamanlar erkekler bayanların geçmişini yüzüne vurarak haksız olduğu noktalarda bile haklı olmaya çalışırlar. Yaşanacak olan bu durum ilişkiyi sonlandırabilir.
   
   
 2. kaan altay

  kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

  cinsel ilişkinizde problem mi yaşıyorsunuz? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... https://bit.ly/2vvexub
   
   
 3. Stevgh

  Stevgh Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  120
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Clobetasol Buy Low Price Keflex And Dizziness Propecia Princesa best site to buy levitra Acquista Viagra Line Betablocker Levitra
   
   

Bu Sayfayı Paylaş