Sensodyne Ağız Bakım Suyu Kullananlar

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Şub 2018
Mesajlar
51
Tepkime puanı
14
Sensodyne Ağız Bakım Suyu, günlük kullanımda nefesinizi tazeler. İçerdiği sodyum florür sayesinde düzenli kullanıldığında dişleri çürümeye karşı korumaya yardımcı olur. Diş minesi ağzımızdaki en sert madde olarak bilinse de yediklerimiz ve içtiklerimizin içinde bulunan asitler sebebiyle hassaslaşabilir ve incelebilir. Bu gibi durumlarda çürükler ve diş hassasiyetleri ortaya çıkar. Yemek asitlerinin zedelediği diş minenizin sağlığına yeniden kavuşmasını ve güçlenmesini sağlar. Ağız kokusu ve mikroplara karşı savaşan sensodyne ağız bakım suyu, diş eti hastalığına sebep olan bakterileri büyük çoğunlukta öldürme başarısına sahiptir. Fırçalama ve diş ipi kullanımı ile ulaşamadığınız alanlara erişerek %52 daha az plak oluşumu sağladığı kanıtlanmıştır. Günde iki kez sensodyne ağız bakım suyu kullanımı, ağız ve diş sağlığının korunmasını sağlar.

sensodyne-agiz-bakim-suyu.jpg


Diş Hassasiyetinin Neden Olduğu Sızlamalara Karşı Etkin Koruma Sağlar:

Sensodyne Ağız bakım suyu, diş minesinin hassasiyetinden dolayı oluşan sızlamalara ve sıcak soğuk hassasiyetine karşı, içerdiği yüksek oranda florür sayesinde, düzenli kullanımda kalıcı koruma sağlar. Bununla birlikte düzenli sensodyne ağız bakım suyu kullanımı diş etinde oluşabilecek olan her türlü iltihaba bağlı rahatsızlığın da engellenmesini sağlamaktadır. Ağız ve diş hijyeni düzenli kullanımla diş ipinden oldukça fazla sağlanmış olur. Hassas dişler ve diş etlerine sahipseniz düzenli olarak sensodyne ağız bakım suyu kullandığınızda farkı siz de hissedeceksiniz. Sensodyne promine ağız bakım suyu ağız ve diş sağlığınızı korumak için üretilmiştir.

Sensodyne Ağız Bakım Suyu Faydaları:
  • Dişte meydana gelecek bakteri plağını engeller.
  • Diş problemlerine karşı etkili çözümler sunar.
  • Günlük fırçalama sonrası kullanılması gereken bir üründür.
  • Ağız hijyenini sağlamak için birebirdir.
  • Ağızda meydana gelen kokuyu ekarte eder. Gün boyu ferah nefes almanızı sağlar.
Kullanım Bilgisi: Dişler önelikle diş macunu ile fırçalanır, sonra diş ipi ile temizlenir ve en son işlem olarak ağız bakım suyu kullanılarak işlem sonlandırılır. Düzenli olarak bu şekilde kullanarak en kısa sürede hayal ettiğiniz bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz.
Sensodyne markasının üretimini yaptığı ağız bakım suyu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
 

Candypsa

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
25 Kas 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Her fırçalamadan sonra kullandığım ağız bakım suyumdur. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü ağızdaki kokuyu gün boyu bastırıyor ve bir süreden sonra dişlerin renk tonunu açıyor.
 

Benzer konular