Selectra Kullananlar

'Ruh Sağlığı' forumunda Casper tarafından 27 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Casper

Casper Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerden bir konu hakkında yardım almak istiyorum...

Benim eniştem iki ay önce trafik kazasında annesini kaybetti. Psikolojik destek alarak hayata bakış açısını değiştirmeye çalışıyor. Fakat geçenlerde doktor eniştemde panik atak ve ani depresyon belirtilerini tespit edince direk Selectra Kapsül (Depresyon Hapı) kullanması için reçete yazmış. Daha önceden kendisi bu hap konusunda bilgi sahibi olmadığı için benden ricada bulundu Selectra hakkında kendisini bilgilendirmem için. Bende foruma konu açarak bu ilaç hakkında kullanıcı yorumlarını tek sayfa altında toplamak istedim. Belki eniştemin durumunda olanlarda konuya bırakılacak yorumlardan faydalanmış olur.

Şimdiden ilaçla ilgili yorum bırakacak olanlara çok teşekkür ederiz.

2. Hülya B.

Hülya B. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Benim ablam büyük bir ailevi sorunu yaşadıktan sonra ciddi anlamda psikolojisi bozulmuştu. Doktoru kullanması için Selectra verdi ve 6 ay boyunca düzenli kullandı. Şimdi ilacı bırakmak istiyor ama kanına karıştığı için mümkün olmuyor. Yani bir nevi depresyon hapı olarak kullanılan bu ilaç bir süre sonra kişide bağımlılık yapabilir. Şuan farklı bir tedavi yöntemi uygulanarak bu ilaçtan kurtulmaya çalışıyor. Bence iyice araştırın ve doktorunuza danışın.

3. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ilaç ruh sağlığı yerinde olmayan hastalar için reçete edilmektedir. Yalnız çok ağır olan Selectra, düzensiz kullanıldığı vakit kişinin bünyesinde beklenmedik yan etkilere yol açmaktadır. Allah kimseye bu tarz hapları kullanmayı nasip etmesin. Çünkü gerçekten böyle ilaçlar insanı yaşayan ölü yapıyor diyebilirim. Benim asker arkadaşım bu ilaçtan düzenli olarak kullandı ve şimdi bırakamıyor.

4. Rukiye

Rukiye Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aman sakın bu ilaca bulaşayım demeyin. Ben 2 ay boyunca düzenli kullandım ve resmen eroin kullanmış kadar bünyemi benden aldı. Son iki haftadır kullanmıyorum ve deli gibiyim. Uyuyamıyorum, gözlerim sulanıyor anlam veremediğim şeyler oluyor. Önümüzdeki hafta doktor kontrolüm var, bakalım durum neyi gösterecek.

5. Yıldız

Yıldız Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu tarz haplar insanı bağımlı yapıyor. Kesinlikle böylesine ilaçların kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Uzmanlar anti-deprasan haplardan uzak durulması için hastaları uyarıyor.

6. Nihal Çakmak

Nihal Çakmak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnsanın vücut dengesini yerle bir eden ilaçlardan biridir. Kullanmadan önce iki defa düşünün derim.

7. Lacmira

Lacmira Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bu tarz ilaçlar gerçekten çok ağır olduğu için ben de kullanılmasını önermiyorum. Kişide önlenmesi zor etkiler yaratıyor.

8. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

cinsel ilişkinizde problem mi yaşıyorsunuz? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... https://bit.ly/2vvexub

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş