Selectra Kullananlar

Casper

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerden bir konu hakkında yardım almak istiyorum... Hatta bir ilaç konusunda fikirlerinize ihtiyacım var desem daha doğru olur.

Benim eniştem iki ay önce trafik kazasında annesini kaybetti. Psikolojik destek alarak hayata bakış açısını değiştirmeye çalışıyor. Fakat geçenlerde doktor eniştemde panik atak ve ani depresyon belirtilerini tespit edince direk Selectra Kapsül (Depresyon Hapı) kullanması için reçete yazmış. Daha önceden kendisi bu hap konusunda bilgi sahibi olmadığı için benden ricada bulundu Selectra hakkında kendisini bilgilendirmem için. Bende foruma konu açarak bu ilaç hakkında kullanıcı yorumlarını tek sayfa altında toplamak istedim. Belki eniştemin durumunda olanlarda konuya bırakılacak yorumlardan faydalanmış olur.

Şimdiden ilaçla ilgili yorum bırakacak olanlara çok teşekkür ederiz.

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Bu ilaç ruh sağlığı yerinde olmayan hastalar için reçete edilmektedir. Yalnız çok ağır olan Selectra, düzensiz kullanıldığı vakit kişinin bünyesinde beklenmedik yan etkilere yol açmaktadır. Allah kimseye bu tarz hapları kullanmayı nasip etmesin. Çünkü gerçekten böyle ilaçlar insanı yaşayan ölü yapıyor diyebilirim. Benim asker arkadaşım bu ilaçtan düzenli olarak kullandı ve şimdi bırakamıyor.

Nihal Çakmak

Forumbudur.Com
Üye
İnsanın vücut dengesini yerle bir eden ilaçlardan biridir. Kullanmadan önce iki defa düşünün derim.

Lacmira

Forumbudur.Com
Üye
Bu tarz ilaçlar gerçekten çok ağır olduğu için ben de kullanılmasını önermiyorum. Kişide önlenmesi zor etkiler yaratıyor.

Ahmet

Forumbudur.Com
Üye
Doktorlar tedaviyi kontrol altına alamadıkça bu ilaçları hastalarına vermez. Demek eniştenizde büyük bir sıkıntı var. Geçmiş olsun.