Selamlar

'Kendini Tanıt' forumunda DieseL tarafından 7 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. DieseL

DieseL Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Herkese selamlar.

Adım Anıl, Tekirdağ'da yaşıyorum, 23 yaşındayım ve uzun süredir yaklaşık 10 seneye yakın bir süreç içerisinde Forum sistemleri ile ilgilenmekteyim.

vBulletin, XenForo ve MyBB gibi bir çok forum sistemi MySQL, PHP ve CSS gibi bir çok kodlama işleri ile uğraşmaktayım.

Anlayacağınız işin uzmanı olduk. Şuan kullanmakta olduğunuz forum sisteminin Türkçe desteğini sağladığımız forum sitesi bulunmaktadır.

Yakın bir zaman içersinde benim de böyle bir forum platformu kurma niyetim vardı, fakat bu kadar güzel ortam sağlayamadık. Bu yüzden dolayı buradayım İnşallah, güzel vakitler geçirmek dileğiyle.:)

Alperen ve Serkan bunu beğendi.

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    @DieseL kardeş, aramıza sende hoşgeldin!

Anladığım kadarıyla sende bu işlerden yakından ilgileniyorsun. Umarım düşündüğün ve hayal ettiğin gibi projeleri geliştirirsin.

Profilin üzerinden bağlantılı olduğun forumu inceledim ve orası da kendi alanından güzel ortam gibi görünüyor.

Umarım sende bizler gibi bu ailede güzel vakitler geçirirsin. :inlove:

DieseL bunu beğendi.

3. DieseL

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim ve anladığım şu ki forumda yorum yapılmasına epey bir dikkat ediliyor sanırım üç mesajım düzenlenmiş :)

4. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    @DieseL bey merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Forum düzeni için yapılan yorumlara ve açılan konulara dikkat etmekteyiz. Görüntü kirliliği oluşmaması adına yorumlarınızdaki kelimeler düzeltilebilmektedir.

Amacımız, sitemizi ziyaret edecek kişilere daha kusursuz bir ortam sağlamaktır. Umarız bu durum sizi rahatsız etmemiştir.

Sevgiyle kalın, iyi forumlamalar. :thumbsup:

DieseL bunu beğendi.

5. DieseL

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkür ederim, hoşbuldum.

En güzelini yapıyorsunuz ziyaretçilere kaliteli içerik sunmak çok önemli bir husus fakat bunun yanında aktiflik de çok önemli :)

6. seocukız

seocukız Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Trabzon evden eve nakliyat

Geleneksel taşımacılık yöntemlerinin yanı sıra teknoloji ile birlikte gözden geçirilmiş yöntemlerin, çok iyi bir sonuç ve avantaj yarattığı görülmektedir. Teslim almak, teslim etmek ve bu arasındaki geçen zamanı en iyi şekilde değerlendirmek, nakliye firmalarının görevleri arasında bulunuyor. Görevini ve sorumluluklarını en iyi şekilde bilen yerine getiren Trabzon evden eve nakliyat , kısa vadede uzun soluklu çözümlerle birlikte müşterilerine gerçekten önemli katkı yapmaya devam etmektedir. Buradaki ticari performans başarısı ile birlikte görevine sadık olan firmaların, gerçekten çözüm üreten nitelikli yaklaşımlarına çok iyi bakmak gerekiyor. Yapılan değerlendirme ile birlikte bakımlı araçların nakliye sistemi için bir gereklilik olduğu açıkça görülmektedir. Bununla birlikte uygun fiyatlar konusunda da yine bir beklenti oluşabilir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş