Selamlar

DieseL

Forumbudur.Com
Üye
Herkese selamlar.

Adım Anıl, Tekirdağ'da yaşıyorum, 23 yaşındayım ve uzun süredir yaklaşık 10 seneye yakın bir süreç içerisinde Forum sistemleri ile ilgilenmekteyim.

vBulletin, XenForo ve MyBB gibi bir çok forum sistemi MySQL, PHP ve CSS gibi bir çok kodlama işleri ile uğraşmaktayım.

Anlayacağınız işin uzmanı olduk. Şuan kullanmakta olduğunuz forum sisteminin Türkçe desteğini sağladığımız forum sitesi bulunmaktadır.

Yakın bir zaman içersinde benim de böyle bir forum platformu kurma niyetim vardı, fakat bu kadar güzel ortam sağlayamadık. Bu yüzden dolayı buradayım İnşallah, güzel vakitler geçirmek dileğiyle.:)

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
@DieseL kardeş, aramıza sende hoşgeldin!

Anladığım kadarıyla sende bu işlerden yakından ilgileniyorsun. Umarım düşündüğün ve hayal ettiğin gibi projeleri geliştirirsin.

Profilin üzerinden bağlantılı olduğun forumu inceledim ve orası da kendi alanından güzel ortam gibi görünüyor.

Umarım sende bizler gibi bu ailede güzel vakitler geçirirsin. :inlove:

DieseL

Forumbudur.Com
Üye
@DieseL kardeş, aramıza sende hoşgeldin!

Anladığım kadarıyla sende bu işlerden yakından ilgileniyorsun. Umarım düşündüğün ve hayal ettiğin gibi projeleri geliştirirsin.

Profilin üzerinden bağlantılı olduğun forumu inceledim ve orası da kendi alanından güzel ortam gibi görünüyor.

Umarım sende bizler gibi bu ailede güzel vakitler geçirirsin. :inlove:
Teşekkür ederim ve anladığım şu ki forumda yorum yapılmasına epey bir dikkat ediliyor sanırım üç mesajım düzenlenmiş :)

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Teşekkür ederim ve anladığım şu ki forumda yorum yapılmasına epey bir dikkat ediliyor sanırım üç mesajım düzenlenmiş :)
@DieseL bey merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Forum düzeni için yapılan yorumlara ve açılan konulara dikkat etmekteyiz. Görüntü kirliliği oluşmaması adına yorumlarınızdaki kelimeler düzeltilebilmektedir.

Amacımız, sitemizi ziyaret edecek kişilere daha kusursuz bir ortam sağlamaktır. Umarız bu durum sizi rahatsız etmemiştir.

Sevgiyle kalın, iyi forumlamalar. :thumbsup:

DieseL

Forumbudur.Com
Üye
@DieseL bey merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Forum düzeni için yapılan yorumlara ve açılan konulara dikkat etmekteyiz. Görüntü kirliliği oluşmaması adına yorumlarınızdaki kelimeler düzeltilebilmektedir.

Amacımız, sitemizi ziyaret edecek kişilere daha kusursuz bir ortam sağlamaktır. Umarız bu durum sizi rahatsız etmemiştir.

Sevgiyle kalın, iyi forumlamalar. :thumbsup:
Teşekkür ederim, hoşbuldum.

En güzelini yapıyorsunuz ziyaretçilere kaliteli içerik sunmak çok önemli bir husus fakat bunun yanında aktiflik de çok önemli :)