Selamlar

'Kendini Tanıt' forumunda DieseL tarafından 7 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

 1. DieseL

  DieseL Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  60
  Alınan Beğeniler:
  13
  Ödül Puanları:
  8
  Herkese selamlar.

  Adım Anıl, Tekirdağ'da yaşıyorum, 23 yaşındayım ve uzun süredir yaklaşık 10 seneye yakın bir süreç içerisinde Forum sistemleri ile ilgilenmekteyim.

  vBulletin, XenForo ve MyBB gibi bir çok forum sistemi MySQL, PHP ve CSS gibi bir çok kodlama işleri ile uğraşmaktayım.

  Anlayacağınız işin uzmanı olduk. Şuan kullanmakta olduğunuz forum sisteminin Türkçe desteğini sağladığımız forum sitesi bulunmaktadır.

  Yakın bir zaman içersinde benim de böyle bir forum platformu kurma niyetim vardı, fakat bu kadar güzel ortam sağlayamadık. Bu yüzden dolayı buradayım İnşallah, güzel vakitler geçirmek dileğiyle.:)
   
  Alperen ve Serkan bunu beğendi.
   
 2. Serkan

  Serkan Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  150
  Alınan Beğeniler:
  63
  Ödül Puanları:
  28
  @DieseL kardeş, aramıza sende hoşgeldin!

  Anladığım kadarıyla sende bu işlerden yakından ilgileniyorsun. Umarım düşündüğün ve hayal ettiğin gibi projeleri geliştirirsin.

  Profilin üzerinden bağlantılı olduğun forumu inceledim ve orası da kendi alanından güzel ortam gibi görünüyor.

  Umarım sende bizler gibi bu ailede güzel vakitler geçirirsin. :inlove:
   
  DieseL bunu beğendi.
   
 3. DieseL

  DieseL Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  60
  Alınan Beğeniler:
  13
  Ödül Puanları:
  8
  Teşekkür ederim ve anladığım şu ki forumda yorum yapılmasına epey bir dikkat ediliyor sanırım üç mesajım düzenlenmiş :)
   
   
 4. Dabatay

  Dabatay Forum Sahibi Yönetim

  Mesaj:
  368
  Alınan Beğeniler:
  558
  Ödül Puanları:
  92
  @DieseL bey merhaba,

  Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

  Forum düzeni için yapılan yorumlara ve açılan konulara dikkat etmekteyiz. Görüntü kirliliği oluşmaması adına yorumlarınızdaki kelimeler düzeltilebilmektedir.

  Amacımız, sitemizi ziyaret edecek kişilere daha kusursuz bir ortam sağlamaktır. Umarız bu durum sizi rahatsız etmemiştir.

  Sevgiyle kalın, iyi forumlamalar. :thumbsup:
   
  DieseL bunu beğendi.
   
 5. DieseL

  DieseL Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  60
  Alınan Beğeniler:
  13
  Ödül Puanları:
  8
  Teşekkür ederim, hoşbuldum.

  En güzelini yapıyorsunuz ziyaretçilere kaliteli içerik sunmak çok önemli bir husus fakat bunun yanında aktiflik de çok önemli :)
   
   
 6. seocukız

  seocukız Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  9
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Trabzon evden eve nakliyat

  Geleneksel taşımacılık yöntemlerinin yanı sıra teknoloji ile birlikte gözden geçirilmiş yöntemlerin, çok iyi bir sonuç ve avantaj yarattığı görülmektedir. Teslim almak, teslim etmek ve bu arasındaki geçen zamanı en iyi şekilde değerlendirmek, nakliye firmalarının görevleri arasında bulunuyor. Görevini ve sorumluluklarını en iyi şekilde bilen yerine getiren Trabzon evden eve nakliyat , kısa vadede uzun soluklu çözümlerle birlikte müşterilerine gerçekten önemli katkı yapmaya devam etmektedir. Buradaki ticari performans başarısı ile birlikte görevine sadık olan firmaların, gerçekten çözüm üreten nitelikli yaklaşımlarına çok iyi bakmak gerekiyor. Yapılan değerlendirme ile birlikte bakımlı araçların nakliye sistemi için bir gereklilik olduğu açıkça görülmektedir. Bununla birlikte uygun fiyatlar konusunda da yine bir beklenti oluşabilir.
   
   
 7. seocukızz

  seocukızz Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Kendi gelişimi için varını yoğunu ortaya koymuş firmaların, geniş bir araç filosuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Taşımacılık ve nakliyat sektöründeki araç filo yapısının maddi olarak da önemli bir külfet oluşturması kaçınılmaz bir gereklilik gibi karşımıza geliyor. Bu sektöre yatırım yapan firmaların geniş bir araç filosu ile göreve başlaması, herkese hizmet dağıtma noktasında bir avantaj oluşturmaktadır. Tam bu anlayış ile yola çıkmış olan Kayseri evden eve nakliyat ile birlikte sizin için gerçekten çok önemli çözümler gerçekleşmeye devam etmektedir. Kusursuz bir planı takip etmek suretiyle taşıma aşamalarını gözden geçiren firmanın, özellikle müşteri nezdindeki yeri ve önemi çok büyük farklılıklar yaratmaya devam etmektedir. Ticari potansiyeli ile birlikte varını yoğunu ortaya koymuş olan şirketler, göz alıcı bir performans üslubu ile birlikte gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.
   
   
 8. Mamak evden eve nakliyat

  Mamak evden eve nakliyat Forumbudur.Com Ziyaretçi

  Mamak Evden Eve Nakliyat

  Zaman ile birlikte bilgi birikimi gelişiyor ve değişim insanlar için önemli bir sonuç oluşturuyor. Taşımacılık aşamaları ve kusursuz planlama ile birlikte yola çıkmış nakliye firmalarının, bu geçtiği aşamalarla birlikte insanlara daha iyi bir hizmet planlaması ve sunumu ortaya koyduğu açıkça görülmektedir. Nakliyat endüstrisinin araç filosu ve güvenilir firma kabiliyeti ile birlikte, zaten belli bir yere geldiği bilinmektedir. Buna ilave bir şekilde ekleyeceğimiz koşullar, Mamak evden eve nakliyat hizmetlerinin daha hızlı gelişimine işaret etmektedir. Uzmanlar tarafından hazırlanmış bir plan, kusursuz şekilde bir senaryo olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle ev eşyalarının korunması için gerekli adımların doğru ve zamanlamalı bir şekilde atıldığına şahitlik ediyoruz.
   
   
 9. tanitimci0101

  tanitimci0101 Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  6
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Site İsmi(Link): http://forumpluso.com/
  Açılış Tarihi: 14/03/2019
  Site İçeriği: Webmaster ve Destek Forumu
  Kullanılan Yazılım Dili: MyBB
  Belirtmek İstedikleriniz(Varsa): İnternet aleminde bir çok destek forumu var ancak hiçbiri online olarak bir şey yapmıyor. Bende ilgilendiğim alanlarda bir forum sitesi açtım ve destek isteyen her üyeye elimden geldiğince destek de bulunacağım.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş