SDN Kendi Web Sitesine 70.000 Bot İle Saldırı Düzenledi!

TeknoCan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
4 May 2020
Mesajlar
15
Tepkime puanı
48
Konum
İstanbul
Başlığı yanlış okumadınız, dediğim gibi Türkiye'nin en çok kullanıcısına sahip "ShiftDelete" 22 Mayıs 2020 tarihinde kendi forum sitesine 70.000 bot ile saldırı düzenletti. LoDDoS geliştiricileri tarafından anlık saldırı yapılması ise ShifDelet'in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşıldı. Böylece bir web sitesine DDoS saldırısının nasıl yapıldığını da bu sayede öğrenmiş olduk. :)

Ama yerli bir proje olan LoDDoS sayesinde artık web siteleriniz daha da güvende olacak. Yazı devamına eklediğim videoyu izledikten sonra Türklerin ne kadar başarılı bir proje altına imza attıklarını göreceksiniz. Neyse ben lafı daha fazla uzatmadan hemen sizlerle merak ettiğiniz DDoS saldırı videosunu paylaşayım.

SDN Kendi Sitesine 70.000 Bot İle Saldırı!

 

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Kas 2016
Mesajlar
56
Tepkime puanı
55
Konum
Eskişehir
Adamlar ne yapacaklarını şaşırmışlar. :D Zaten yıllardır olan bir saldırı sistemi ama sadece arayüz değiştirmişler. Yoksa DDoS saldırı paneli ekranı bu kadar basit değil. SDN parayı nasıl kazanacak, nasıl dikkat çekecek hep bunların peşinde. :)
 

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
185
Tepkime puanı
112
Konum
Ankara
YouTube kanallarında değişik markaların cihazlarını tanıtan ekip değil mi bu? Zaten bunlardan her şey beklerim. :D Adamlar iPhone cihazlarını bir anlatıyor sanırsın Apple kurucuları bunlar. Açıkçası bu yapmış oldukları şeye çokta şaşırmadım. :ROFLMAO: