Satılık Profesyonel Fön Makinesi

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Venoo tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Elimde BaByliss PRO BAB6520E K Ruso markasının profesyonel fön makinesi bulunmaktadır. Ürün çok az ve çok temiz kullanılmıştır

Ürünün kutusu, faturası ve garantisi var.

Tüm aparatları mevcut ve sıkıntısızdır.

Markayı bilen bilir gerçekten kalitelidir. Youtube'da izlediğimiz çoğu yabancı berber bu markayı yada parlux markasını kullanır.

MADE IN ITALY

- 2400 Watt

- Hava Hızı: 128 Km/Saat

- Hava Debisi: 125m3/Saat

- Çok yüksek performanslı AC motor İtalya'da Üretilmiştir.

- Kas gerilmelerini hafifletmek için özel düşünülmüş ergonomik tutak

- 6 hız ve sıcaklık pozisyon ayarı

- Sıra dışı kurutma katsayısı

- Soğuk hava düğmesi

- Çıkarılabilir filtre

- 2 adet yoğunlaştırıcı hortum ağzı/Venturi etkisi

TEKNİK ÖZELLİKLER:

GERİLİMİ: 220-240 V AC

FREKANSI: 50-60 HZ.

GÜCÜ: 2400 W

MOTOR CİNSİ: AC Universal

REZİSTANSI: Emniyet termikli

Ayrıca internettende araştırabilirsiniz.

Fiyat olarak ise 160 TL düşünüyorum.

2. Turgay Ataç

Turgay Ataç Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar,

Bu ürünü kaç zamandır araştırıyorum ve almayı düşünüyorum. Yalnız daha önceden bu markanın farklı modelde fön makinesini kullandım. Anlattıkları gibi saçta kabarma, elektriklenme falan yapmıyor. Fakat ısı derecesi az olduğu için dalgalı saçlarımı düz yapmakta zorlanıyordum diyebilirim. Bu yüzden farklı markanın fön makinesini kullanıyorum.

Size bu ürün hakkında bir kaç soru sormak isterim...

- Bu fön makinesi güzel şekilde ısınıyor mu?
    - Uzun süre açık kaldığında motorda yavaşlama oluyor mu?

Eğer bir de ürünü neden sattığınızı açıklarsanız almayı düşünebilirim.

3. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Turgut Bey,

Babyliss markası gerçekten harikadır. Saçta kabarma, elektriklenme yapmaz ve zarar vermez. Sanırım daha önce kullanmış olduğunuz Babyliss marka fön makinesinin üfleme hızı düşük olduğu için ve saçlarınızda dalgalı olduğu için şekillendirirken zorlanıyordunuz. Ancak bende ki ürün 2400 watt ve hava hızı: 128 km/saat, hava debisi ise 125 m3 yani şekillendirme yaparken/ fön çekerken asla zorlanmassınız ve saçlarınızla uğraşmak keyifli hale gelir. Sorularınızı ise cevaplandırayım.

- Bu fön makinesi güzel şekilde ısınıyor mu?
    Fön makinesinin ısınması iyi birşey değildir öncelikle bunu belirteyim. Nasıl telefonunuzun/bilgisayarınız ısınması iyi birşey değilse fön makineside böyledir. Fön makinesi ne kadar çalıştırılırsa çalıştırılsın ısınmıyor ve istikrarlı bir şekilde görevini yapmaya devam ediyor. Eğer sormak istediğiniz saçlara iyi hava üflüyormu sıcak hava üflüyormu diyorsanız ? Evet saçlara iyi hava üflüyor. Üflediği havanın ısısını ise düğmelerinden ayarlayabiliyorsunuz çok sıcak ayarıda var soğuk ayarıda var. Nasıl kullanmak istediğinize bağlı.

- Uzun süre açık kaldığında motorda yavaşlama oluyor mu?
    Hayır. Uzun süre açık kalsa dahi yavaşlama olmuyor ve istikrarlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Zaten bu makineler profesyonel üretimdir ve motorları AC motordur ve yavaşlama olmaz.

Ürünü satış nedenim ise parlux marka fön makinemin bulunmasıdır.

İsterseniz numaranızı bırakınız sizinle iletişime geçeyim bu arada hangi şehirde yaşıyorsunuz ? Eğer ki aynı şehirdeysek yada gelme şansınız varsa ürünü istediğiniz gibi test edebilirsiniz üründe hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır. Ürünüme güveniyorum. Saygılarımla..

4. Turgay Ataç

Turgay Ataç Forumbudur.Com Ziyaretçi

@Venoo bilgilendirici yorumun için öncelikle teşekkür ederim.

Yalnız yaptığım kısa bir araştırma sonrası bu ürüne alternatif olarak Ventos markalı fön makinesini inceledim. Açıkçası iki arada bir derede kaldım diyebilirim. Fakat yarın gün içerisinde ikisinden birini satın almayı düşünüyorum. Siz indirimli sattığınız için büyük ihtimal BaByliss markasını sizden alırım. :) Tabi ürün satılmazsa...

Bu arada pazarlık payı var mıdır? Yoksa ürün için belirlediğiniz net fiyat mıdır?

5. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar Turgut Bey,

Ventoso markasını biliyorum bende bu ürünü daha önce araştırmıştım. Değerinin 2500 watt olduğu yazıyor ancak Babyliss K Ruso'dan daha güçsüz bir makine. Nasıl güçsüz arkadaşım senin sattığın ürün 2400 watt Ventoso ise 2500 watt diyecek olursanız eğer şöyle açıklayayım. İş watt'da bitmiyor eğer öyle olsaydı 70-80 lirayada 2400 watt etap marka fön makineleri var. Ancak Babyliss markasıyla karşılaştırmak tamamen saçmalık olur. Sattığım ürün kaliteli ve saça zarar verme gibi birşey yapmaz ayrıca bu işin ustası Babyliss ve Parlux'dur. Ventoso ise Türk malıdır. Biz Türkler çok kaliteli yapamıyoruz malesef keşke yapılsada ihracatda son bulsa ama yapamıyoruz. Son olarak Ventoso ile Babyliss K Ruso'nun özelliklerini karşılaştırayım sizde anlayacaksınız. Karşılaştırmak bile saçma ancak sizin için yapıyorum :)

Babyliss K Ruso'nun: Hava Hızı: 128 km/saat
    Bu durum Ventoso'da ise : Hava Hızı: 22.1 m/saniye. Ventoso markası bilerek km/saat cinsinden vermemiş değerleri çünkü verse hava hızının yani hava üfleme hızının düşük olduğu ortaya çıkacak. Şimdi 22.1 m/saniye'yi km/saat'e çevirirsek 79.56 km/saat yapar. Yani sonuç şudur.

Babyliss K Ruso'nun: Hava Hızı: 128 km/saat
    Ventoso'nun: Hava Hızı: 79.56 km/saat

Burada ventoso kaybetti.

Gelelim bir diğer husus olan hava debisi'ne
    Babyliss K Ruso'nun : Hava Debisi(Hava Akışı): 125 m3
    Ventoso'nun : Hava Debisi(Hava Akışı): 72.4 m3

Ventoso, Etap, Fönsan, Astra, Hector vb. Bu tip markalar kuaförlerin kullandığı ucuz makinelerdir. Kuaförlerin isteği ise ucuz olmasıdır zaten senin saçına zarar veriyor vermiyor umrunda olmaz. Zaten 1 kullanımda zararda vereceği söylenemez. Kuaförler ucuz marka tercih eder çünkü orada fön makineleri yılda bir iki yılda bir değişir bu yüzden her seferinde büyük paralar vermiyorlar. Çoğuda bilgisizliğinden dolayı kaliteli fön makinesi almıyor. Toptancısından amatör markaları alıp onları tercih ediyorlar.

Size yardım etmek istedim beni yanlış anlamayın aksi taktirde ben bu ürünü her halükarda satarım.

Üründe indirim düşünmüyorum zaten ürün 0'dan farksız.

Eğer alıcıysanız telefon numaranızı bırakabilirsiniz sizinle iletişime geçerim. Saygılarımla..

6. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlan günceldir, ilgilenenler tarafıma mesaj gönderebilir.

7. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlan güncel arkadaşlar ciddi alıcılar iletişime geçerse biraz indirim yapabilirim.

Yükleniyor...